ul. Kościelna 1,
64-020 Czempiń

+48 (61) 28 26 573

                                             INTENCJE  MSZALNE   17 – 23 VI 2019

PONIEDZIAŁEK  17 VI  2019 św. brata Alberta Chmielowskiego Zak.

8.00. Za śp. Genowefę Włodarczak – int. od chrześniaczki Marleny z rodziną

18.00. Za śp. Antoniego, Beatę Lipowicz, zmarłych z rodziny Adamczak, Mieszała i Kalemba

 

WTOREK 18 VI 2019

8.00.  Za śp. Franciszka Michalewicza – int. od Koła Pszczelarzy z Czempinia

16.00. Zakończenie kl. VIII Szkoły podstawowej i 3 kl. Gimnazjum

18.00. Za śp. Jana Polowczyka w 6 r. śm. i z ok. imienin

 

ŚRODA 19 VI 2019 św. Romualda

8.00. Za śp. Helenę, Mariana i Zbigniewa Leciej i zm. z rodziny Leciejów i Szymańskich

15.00. Sakrament Małżeństwa : Joanna i Łukasz

17.45. Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

18.00. W intencji księdza Filipa z okazji 28 rocznicy urodzin z podziękowaniem za dar powołania, z prośbą o Dary Ducha Świętego w duszpasterzowaniu w naszej Parafii – int. od Wspólnoty Światło Ewangelii.

18.00.rez.

 

CZWARTEK 20 VI 2019 Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało

8.00. Za śp. Joannę Płociniak z ok. imienin – int. od męża; oraz za zmarłych z rodziny

10.00. W intencji Parafian z Czempinia, szczególnie o Boże Błogosławieństwo dla rolników w pracy na roli – w Uroczystość Bożego Ciała

10.00. Za śp. Łucję Czerwińską – int. od Pracowników Hodowli Roślin Strzelce, oddział w Borowie

Ok. 12.00. po Procesji – za śp. Gabrielę, Stanisława, Janusza Szałagów, Anielę i Józefa Jurgów oraz za zmarłych z tych rodzin

16.00. Sakrament Małżeństwa : Joanna i Dariusz

18.00. W intencji Parafian z Piechanina

Borowo 8.45. Za śp. Stefana Wieczorka – int. od żony i dzieci z rodzinami

 

PIĄTEK 21 VI 2019 św. Alojzego Gonzagi Zak. godz.. 8.00. Parafianie z Rynku, ul. Długiej i ks. Jerzego Popiełuszki

 

8.00. Zakończenie roku dla klas I – VII Szkoły Podstawowej w Czempiniu

17.45. Koronka do Bożego Miłosierdzia

18.00. W intencji parafian z Nowego Gołębina i Gorzyczek

18.00. Za śp. Wandę, Juliana Beszterda, Agnieszkę, Jana Hajder

 

SOBOTA 22 VI 2019. godz. 8.00. Parafianie z ul. Stęszewskiej, Malinowej, Towarowej i Tarnowskiej

8.00.  Za śp. Franciszka i Urszulę Michalewicz – int. od rodziny Gielewskich

14.30. Sakrament Małżeństwa : Hanna i Łukasz

16.00. Sakrament Małżeństwa : Natalia i Filip

18.00. W intencji Parafian ze Słonina

18.00. Za zmarłych z wymienianek rocznych

 

   12 NIEDZIELA ZWYKŁA 23 VI 2019   Dzień Ojca

8.00. Za śp. Wandę Łukaszewicz i zmarłych Helenę, Stefana, Jerzego Łukaszewiczów, Irenę i Stefana Hazubskich, Bożenę i Kazimierza Dubniewskich

10.00. W intencji Parafian z Gorzyc

10.00. Za śp. Zenona Grzelczyka z okazji imienin oraz zmarłych z rodziny

11.30. . Przez orędownictwo św. Józefa w intencji żywych i zmarłych naszych ojców

11.30. Za śp. Wojciecha Będzińskiego, Romana Tomaszyka i Antoniego Sobiesińskiego z ok. Dnia Ojca

18.00. W intencji Parafian z Piotrkowic

18.00. Msza św. zbiorowa za Zmarłych – w ich intencji w Domu Księży Emerytów w Poznaniu dodatkowo odprawionych zostanie 13 Mszy św.

  1. Za śp. Irenę i Franciszka Wróblewskich i zm. z rodziny
  2. Za śp. Andrzeja Gulika – int. od dzieci
  3. Za śp. Krystynę Witkowską – int. od wnuczki Martyny z Krzysztofem i Matyldą
  4. Za śp. Krystynę Witkowską – int. od wnuczki Magdaleny z Dawidem i dziećmi
  5. Za śp. Macieja Nowaka – int. od pracowników ECOBUD
  6. Za śp. Gracjana Wawrzyniaka w 21 r. śm – int. od żony Joanny i Rafała z rodziną, za śp. Urszulę Szymkaruk, Tadeusza, Jana i Małgorzatę Ciesielskich    
  7. Za śp. Annę Antoniak w 10. r. śm., Sylwestra i Zdzisława Antoniak oraz za zm. z rodz. Antoniaków i Fryderów
  8. Za śp. Kazimierę Korbik – int. od rodz. Ostrowskich, Urbańskich, Tomczyk i Ratajczak
  9. Za śp. Helenę Sadowską – int. od Kasi z rodziną
  10. Za śp. Zofię Ławniczak w 11 r. śm. i Franciszka Ławniczka w 35 r. śm.
  11. Za śp. Beatę Lipowicz – int. od rodziny Mejzów
  12. Za śp. Franciszka i Urszulę Michalewicz – int. od rodz. Jędrzejewskich i Sobczyków
  13. Za śp. Eugeniusza Majorczyka – int. od szwagra Marka z żoną i synem oraz od rodziny Brychcy, Kasea i Polowińskich
  14. Za śp. Joannę Nowak – int. od sąsiadów Śliwińskich
  15. Za śp. Kazimierza w 20 r. śm., Władysławę Mroczek, Mariannę, Ignacego Sikorów i zm. z rodz. Sikorów i Hohorków
  16. Za śp. Małgorzatę Nowicką – int. od babci Teresy i wuja Norberta
  17. Za śp. Rafała Wopińskiego – int. od siostry Angeli z mężem i dziećmi
  18. Za śp. Eugeniusza Golec – int. od Pracowników Przewozów Regionalnych, Oddział Wielkopolski w Poznaniu
  19. Za śp. Halinę Piotrowicz – int. od koleżanek i kolegów z Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP
  20. Za śp. Ewę w 15 r. śm., Stefana w 9 r. śm. Kędzierskich i zm. z rodz. Kędzierskich i Sternas
  21. Za śp. Zdzisława Jaroszyńskiego – int. od synów z rodzinami oraz za śp. Pawła Jaroszyńskiego – int. od żony i braci z rodzinami 
  22. Za śp. Marię Kuczmerowicz w 2 r. śm. – int. od Elżbiety Lossy z rodziną oraz za śp. Izabelę Frąckowiak w 21 r. śm. – int. od syna Jacka
  23. Za śp. Adama Noska  – int. od brata Grzegorza z rodziną
  24. Za śp. Łucję Czerwińską – int. od mieszkańców ul. Malinowej nr 8,9 i 10
  25. Za śp. Genowefę Włodarczak – int. od córki Iwony z rodziną
  26. Za śp. Irenę Rybarczyk z okazji pogrzebu oraz za śp. Zygmunta Rybarczyka w 3 r. śm i z okazji Dnia Ojca
  27. Za śp. Barbarę Szczepaniak w 1 r. śm. z zm. z rodziny 

                                                 

Borowo 8.45. rez.