Intencje Mszy św. w Oktawie Bożego Ciała oraz prośba o przygotowanie asysty :

W intencji Parafian z Czempinia, szczególnie o Boże Błogosławieństwo dla rolników w pracy na roli – w Uroczystość Bożego Ciała 8 VI br. o godz. 10.00.

W intencji Parafian z Piechanina w Uroczystość Bożego Ciała 8 VI br. o godz. 18.00

W intencji Parafian z Nowego Gołębina i Gorzyczek w piątek 9 VI br. o godz. 18.00.

W intencji Parafian ze Słonina w sobotę 10 VI br. o godz. 18.00.

W intencji Parafian z Gorzyc w niedzielę 11 VI br. o godz. 10.00.

W intencji Parafian z Piotrkowic w niedzielę 11 VI br. o godz. 18.00.

W intencji Parafian z Iłówca Wielkiego i Starego Tarnowa w poniedziałek  12 VI br. o godz. 18.00.

W intencji Parafian z Nowego Tarnowa i Nowego Borówka w we wtorek 13 VI br. o godz. 18.00.

W intencji Parafian z Borowa w środę 14 VI br. o godz. 18.00.

W   intencji Parafian ze Starego Borówka1, Osiedla Przylesie i ul. Kasztanowej w czwartek 15 VI br. o godz. 18.00.

W intencji  Parafian z Osiedla nr 6 przy Kościańskim Przedmieściu, w piątek 16 VI br. o godz.18.00.

Zachęcamy  do udziału we Mszy św. z procesją o godz. 8.00.

W piątek 9 VI br. godz. 8.00. Parafianie z Rynku, ul. Długiej i ul. ks. Jerzego Popiełuszki

W sobotę 10 VI br. godz. 8.00. Parafianie z ul. Stęszewskiej, Malinowej, Towarowej i Tarnowskiej

W poniedziałek 12 VI br. godz. 8.00. Parafianie z ul. Kuczmerowicza z blokami, Strumykowej i  Kolejowej

We wtorek 13 VI br. godz. 8.00. Parafianie z ul. Powstańców Wielkopolskich, Marciniaka, Ogrodowej i Kościelnej