Administrator

Mając na uwadze potrzeby duszpasterskie Archidiecezji Poznańskiej ks. Arcybiskup Metropolita Poznański Stanisław Gądecki z dniem 1 lutego 2022 roku mianuje ks. Wikariusza Marcina Łabęckiego Wikariuszem w parafii pw. Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w Czarnkowie. Msza św. w intencji ks. Marcina na pożegnanie sprawowana będzie w Niedzielę 30 I br. o godz. 11.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Drodzy Parafianie!

Tak jak w latach poprzednich, zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Paczuszka dla maluszka".

Przy Żłóbku znajdują się choinki z papierowymi bombkami. Każdy, kto zechce pomóc małym dzieciom i rodzinom w potrzebie, może wziąć bombkę, a w zamian proszony jest o przyniesienie przygotowanej paczuszki z artykułami higienicznymi, takimi jak:

-> kremy,

-> szampony,

-> oliwki,

-> pieluszki dziecięce/od rozmiaru 3 w górę,

-> mokre chusteczki

A gdyby była taka możliwość, jak, że są to dzieci leżące, często jedynie wodzące wzrokiem – z zabawek – projektory gwiazd – byłby tymi wymarzonymi.

Dary pozostawione pod choinką, zostaną przekazane do podopiecznych „ Hospicjum Domowego” ul Bednarska 4 Poznań    https://www.hospicjum-domowe.poznan.pl/

Zbiórka trwa do 2 Lutego, czyli do Święta Matki Boskiej Gromnicznej.

Krzysztof

Czcigodny Księże Prałacie,

Z okazji imienin składamy najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim potrzebnego zdrowia. Życzymy wielu sił w dalszej posłudze kapłańskiej, opieki patronów i Najświętszej Maryi Panny. Wypraszamy też wielu łask Bożych na kolejne lata.

Msze święte z okazji imienin ks. Czesława odbędą się 20 lipca o godzinie 18:00 oraz 24 lipca o godzinie 18:00 (od rodziny różańcowej).

Administrator
Zwracamy się z prośbą w imieniu rodziny Państwa Musiałów zamieszkałych na ul. Spółdzielców, którzy w wyniku pożaru stracili wyposażenie mieszkania. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu między innymi wymiana instalacji elektrycznej. Mieszkanie nie było ubezpieczone.
Poniżej podajemy nr konta:
Rodzina dziękuję za każdą ofiarę.

Uroczyste Błogosławieństwo

Niech Bóg rozpromieni swoje oblicze nad wami i obdarzy was swoją łaską.

Ciekawe strony