UWAGA!!!
Są wolne miejsca do Zakopanego : 3 miejsca (kobiety) w pokoju 4 osobowym

Intencje Mszy św. w Oktawie Bożego Ciała

oraz prośba o przygotowanie asysty :

W intencji Parafian z Czempinia, szczególnie o Boże Błogosławieństwo dla rolników w pracy na roli – w Uroczystość Bożego Ciała 16 VI br. o godz. 10.00.

W intencji Parafian z Piechanina w Uroczystość Bożego Ciała 16 VI br. o godz. 18.00

W intencji Parafian z Nowego Gołębina i Gorzyczek w piątek 17 VI br. o godz. 18.00.

W intencji Parafian ze Słonina w sobotę 18 VI br. o godz. 18.00.

W intencji Parafian z Gorzyc w niedzielę 19 VI br. o godz. 10.00.

W intencji Parafian z Piotrkowic w niedzielę 19 VI br. o godz. 18.00.

W intencji Parafian z Iłówca Wielkiego i Starego Tarnowa w poniedziałek  20 VI br. o godz. 18.00.

W intencji Parafian z Nowego Tarnowa i Nowego Borówka w we wtorek 21 VI br. o godz. 18.00.

W intencji Parafian z Borowa w środę 22 VI br. o godz. 18.00.

W   intencji Parafian ze Starego Borówka1, Osiedla Przylesie i ul. Kasztanowej w czwartek 23 VI br. o godz. 18.00.

W intencji  Parafian z Osiedla nr 6 przy Kościańskim Przedmieściu, w piątek 24 VI br. o godz.18.00.

Zachęcamy  do udziału we Mszy św. z procesją o godz. 8.00.

W piątek 17 VI br. godz. 8.00. Parafianie z Rynku, ul. Długiej i ks. Jerzego Popiełuszki

W sobotę 18 VI br. godz. 8.00. Parafianie z ul. Stęszewskiej, Malinowej, Towarowej i Tarnowskiej

W poniedziałek 20 VI br godz. 8.00. Parafianie z ul. Kuczmerowicza z blokami, Strumykowej i  Kolejowej

We wtorek 21 VI br. godz. 8.00. Parafianie z ul. Powstańców Wielkopolskich, Marciniaka, Ogrodowej i Kościelnej

W środę 22 VI br. godz. 8.00. Parafianie z Pl. Zielony Rynek, ul. Śremskiej i Polnej

W czwartek 23 VI br. godz. 8.00. Parafianie z ul. Chopina, Mickiewicza, Słowackiego, Żeromskiego

W piątek 24 VI godz. 8.00. Parafianie ul. Poznańskie Przedmieście, Gruszkowej, Wiśniowej, Czereśniowej, Śliwkowej, Łąkowej i Północnej

Pielgrzymka do Torunia i Chełmna organizowana przez Akcję Katolicką w terminie od 14-15 sierpnia 2022r.

Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę do Torunia i Chełmna w terminie od 14-15 sierpnia 2022r.

Zwiedzanie Chełmna z przewodnikiem i wstępami ok 4 godzin.

Toruń z przewodnikiem i wstępami ok 4 godzin. W czasie zwiedzania zawsze przerwa kawowa.

Zwiedzanie z przewodnikiem  Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, Parku Pamięci, świątyni - Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II, Radio Maryja. W każdym dniu udział we mszy świętej.

Nocleg ze śniadaniem w Domu Pielgrzyma.

Pierwszego dnia obiadokolacja i obiad

w kolejnym dniu.

Koszt wyjazdu z ubezpieczeniem  400 zł.

Osoby chcące zgłaszają swój udział tel. 667 103 763 ( Hanna Grzelczyk) wpłata 400 zł. Zapisy do 30 czerwca.

Od niedzieli 1 maja zapraszamy na nabożeństwa majowe na godzinę 17:30

Krzysztof

Drodzy Kapłani!

W dzisiejszych, trudnych czasach niech Eucharystia będzie Waszą mocą, abyście mogli każdego dnia umocnieni chlebem eucharystycznym pokonywać zło a pełni chęci i wytrwałości dzielić się dobrem.

Niech Słowo Boże dotrze dzięki Wam do wszystkich ludzi dobrej woli. Życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej. Pamiętamy o Was w modlitwie. Szczęść Boże!!

Uroczyste Błogosławieństwo

Niech Bóg rozpromieni swoje oblicze nad wami i obdarzy was swoją łaską.

Ciekawe strony