ul. Kościelna 1,
64-020 Czempiń

+48 (61) 28 26 573

|
Proboszcz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 Niedziela Zwykła 10 II 2019  parafia-czempin.pl

 1. Za przyczyną NMP z Lourdes powierzamy naszych chorych i starszych, prosząc dla nich o upragnione zdrowie, a także modlimy się za wszystkich niosących im pomoc. Zapraszamy jutro w poniedziałek o godz. 10.00.  na Mszę św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych.
 2. W poniedziałek wieczorna Msza św. sprawowana będzie w intencji 7 Róży pw. MB z Lourdes, zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku do wspólnej modlitwy podczas wieczornego Różańca o godz. 17.30. zapraszamy 6 Różę pw. NMP Matki Kościoła.
 4. W tym tygodniu podczas wieczornego Różańca oprócz stałych intencji modlić się będziemy w intencji chorych, cierpiących i starszych oraz za wszystkich im pomagającym. Zapraszamy do przyjścia i do wspólnej modlitwy.
 5. Akcję Katolicką zapraszamy na spotkanie do Domu Parafialnego w środę o godz. 18.30.
 6. W przyszłą niedzielę składkę przeznaczamy na remont dachu naszego kościoła.
 7. Spotkania w grupach przed Bierzmowaniem:
  1. Grupa św. Katarzyny ze Sieny w środę o godz. 17:00.

Wyjazd do Kórnika dla kandydatów na spotkanie ewangelizacyjne dla młodzieży
w niedzielę za tydzień o godz. 15:30 spod kościoła. Powrót planowany ok. godz. 20:00.

 1. Zapraszamy na weekendowe rekolekcje dla dorosłych (od 18 roku życia) – kurs Nowe Życie w dniach od 22 do 24 lutego. Przyjedzie do nas wspólnota ewangelizacyjna Galilea z Poznania. Szczegóły na plakatach, ulotkach, stronie parafialnej i Facebooku. Prosimy każdego o modlitwę w intencji błogosławionych owoców tego czasu dla naszej parafii. Zapisy maksymalnie do przyszłej niedzieli.
 2. Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny , Miłujcie się oraz Arka są do nabycia u ministrantów.