ul. Kościelna 1,
64-020 Czempiń

+48 (61) 28 26 573

|
Proboszcz

                                 4 NIEDZIELA ZWYKŁA 3 II 2019 parafia-czempin.pl

  1. Z okazji imienin księdzu Kanonikowi Ryszardowi i Panu Organiście Oskarowi życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w dalszej służbie dla Pana Boga i dla ludzi. Szczęść Boże.
  2. Bardzo dziękujemy za modlitwę z rodzinami podczas kolędy, za wszystkie rozmowy i sugestie dotyczące życia naszej parafii. W najbliższym czasie podczas kazania omówimy sugestie. Bóg zapłać za złożone 25550zł.. które przeznaczamy na remont dachu kościoła. Dziękujemy też za wszystkie poczęstunki.
  3. Żywy Różaniec zapraszamy na spotkanie do Domu Parafialnego w czwartek o godz. 18.30.
  4. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku do wspólnej modlitwy podczas wieczornego Różańca o godz. 17.30. zapraszamy 5 Różę pw. MB Pocieszenia.
  5. Kandydatów przygotowujących się do Bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę Św. połączoną z katechezą na godz. 19:00. W miarę możliwości zapraszamy na tę Mszę także Rodziców kandydatów, szczególnie dojezdnych.
  6. Uczniów klas 7, 8 i 3 gimnazjum naszej szkoły prosimy o odbieranie zgód od swoich wychowawców w związku z rekolekcjami szkolnymi. Oddajemy je wraz z wpłatą do dnia 22 lutego br. również do wychowawców klas.
  7. W najbliższą sobotę nasi ministranci zagrają w III turnieju piłkarskiego Grand Prix. Zmierzą się z ministrantami z Wir, Skórzewa, parafii Aniołów Stróżów z Poznania, Suchego Lasu i Lubasza. Życzymy sukcesów!
  8. Zapraszamy na weekendowe rekolekcje dla dorosłych (od 18 roku życia) – kurs Nowe Życie. Przyjedzie do nas wspólnota ewangelizacyjna Galilea z Poznania. Szczegóły na plakatach, ulotkach, stronie parafialnej i Facebooku. Już dziś prosimy każdego o modlitwę w intencji błogosławionych owoców tego czasu dla naszej parafii.
  9. Przewodnik katolicki, Gość Niedzielny, Arka, Miłujcie się i Misyjne Drogi są do nabycia u ministrantów, w zakrystii w cenie 20 zł są do nabycia wywiad z Papieżem Franciszkiem Pt. „Siła powołania”, koło chrzcielnicy za dobrowolną ofiarę można nabyć kalendarz Grupy 2 Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasna Górę, zachęcamy do pieszego wędrowania od 6 do 15 lipca.