INTENCJE  MSZALNE       3 – 9 I 2022

ŚRODA   5 I 2022

8.00. Za śp. Zachariasza Przygodzkiego – Msza św. gregoriańska 5

17.45. Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

18.00. Za śp. Katarzynę Dulat w 10 r. śm, Czesława Dulata o dar nieba oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

18.00. Za śp. Hieronima Lemańskiego - int. od szwagierki Krystyny z rodziną

CZWARTEK   6 I 2022 Uroczystość Objawienia Pańskiego- Trzech Króli

8.00. Za śp. Henryka, Marię, Antoniego Koniecznych, Walentynę i Ludwika Ratajczaków.

10.00 Za śp. Genowefę z ok. imienin, Remigiusza, Joannę, Wacława Cacha, Władysławę w rocznicę śmierci i Kazimierza Mroczek

11.30 Za śp. Krzysztofa w 20 rocznicę śmierci, Edmunda i Teresę Szabłowskich, Mariannę, Jana Marciniaków, Monikę, Jana Kosmalów, Kazimierę Fogt w 12 r. śmierci

17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań

18.00. Za śp. Zachariasza Przygodzkiego – Msza św. gregoriańska 6

18.00. rez.

Borowo 8.45. Za śp. Zbigniewa Gawrońskiego – int. od rodziny Nyczaków.

PIĄTEK  7 I 2022

8.00. W intencji starszych, chorych i cierpiących.

17.45. Koronka do Bożego Miłosierdzia

18.00. Za śp. Zachariasza Przygodzkiego – Msza św. gregoriańska 7

18.00. Za śp. Leona Ludwiczaka, zmarłych z rodziny Ludwiczak i Kazimierę Świadek

SOBOTA   8 I 2022

8.00. Za śp. Ludwika, Józefę Bartkowiak, Jana, Józefę Swojak, Bronisławę, Eugeniusza, Wojciecha Jankowiak, Alojzego Kosmacza.

8.00. Za śp. Zachariasza Przygodzkiego – Msza św. gregoriańska 8

18.00. Msza święta zbiorowa za zmarłych: w ich intencji w Domu Księży Emerytów w Poznaniu dodatkowo zostanie 6 Mszy św. :

1. Za śp. Michała Nowaka int. od rodziny Stróżyków i Szubertów.
  2. Za śp. Za śp. Stefana Jankowiaka - int. od Alicji, Henryka Koźmińskich z Poznania z synem, synową oraz wnukiem.
  3. Za śp. Jana Borowiaka – int. wnuczek Katarzyny i Marleny z rodzinami.
  4. Za śp. Krystynę i Czesława Skrzypczak – int. od dzieci z rodzinami.
  5. Za śp. Janinę Letkiewicz – int. od wnuczki Natalii z Darkiem.
  6. Za śp. Tadeusza Jankowiaka – int. od bratowej Marii z synem Szymonem.
  7. Za śp. Katarzynę Jurecką – int. od sąsiadów z ulicy Północnej.
  8. Za śp. Kazimierę Zając – int. od rodziny Jaworskich ze Skawiny.
  9. Za śp. Mieczysława z okazji imienin, Marię i Nikodema Gidaszewskich, Józefa, Stanisławę, Józefę i Antoniego Nowaków w 45 rocznicę śmierci, Michalinę, Mieczysława, Helenę i Wacława Stern oraz zmarłych z rodziny Gidaszewskich, Nowaków i Stern
  10. Za śp. Janinę Kubasik w 1 rocznicę śmierci, Antoniego Kubasika, Romualdę Bakan i zmarłych z rodziny.
  11. Za śp. Patryka Zapłatę – int. od przyjaciół
  12. Za śp. Zenona Bernackiego  – int. od syna Alfreda, od córek Małgorzaty i Justyny z rodzinami.
  13. Za śp. Feliksa Piątkowiaka  – int. od wnuków Jakuba, Krystiana i Patrycji.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 9 I 2022

8.00. Za śp. Stefanię Łęcką w 2 rocznicę śmierci i Antoniego Łęckiego.

10.00. Za śp. Ks. Kanonika Ryszarda Turskiego – z okazji urodzin.

10.00. Za śp. Janinę i Józefa Marciniak i zmarłych z rodziny Marciniaków, Mroczków oraz za śp. Tadeusza Zakrzewskiego.

11.30. Za śp. Zachariasza Przygodzkiego – Msza św. gregoriańska 9

11.30. Za śp. Zdzisława Kaźmierczaka w rocznicę śm. i Jerzego Kaźmierczaka oraz zmarłych z rodziny Kaźmierczaków, Tomiaków i Wojciechowskich.

18.00. Msza św. zbiorowa za Zmarłych – w ich intencji w Domu Księży Emerytów w Poznaniu dodatkowo odprawionych zostanie 6 Mszy św.

1. Za śp. Antoniego Nowaka w 45 rocznicę śmierci, Zofię Nowak, Helenę, Franciszka Plewów, Bolesława Markiewicza i zm. z rodziny Markiewiczów, Nowaków i Plewów, za śp. ks. Stefana Pabiszczaka – byłego proboszcza w Głuchowie i śp. Stanisława Godurkiewicza.
  2. Za śp. Helenę Nowak – int. od bratowej Marii
  3. Za śp. Marcina Szukalskiego w 16 r. śm., Krystynę Szukalską – int. od syna Cezarego i córki Anny z rodzinami.
  4. Za śp. Mieczysława Kelberg – int. od szwagierki Barbary z rodziną.
  5. Za śp. Jadwigę Sadek – int. od sąsiadów z kamienicy ul. Kościańskie Przedmieście 1
  6. Za śp. Barbarę Kaczewiak – int. od syna z żoną i córką.
  7. Za śp. Barbarę Kaczewiak – int. od męża, córki i wnuczki.
  8. Za śp. Barbarę Kaczewiak – int. od wnuczki z mężem.
  9. Za śp. Janinę Letkiewicz – int. od Urszuli Bartkowiak z rodziną.
  10. Za śp. Piotra Nyczaka  – int. od siostry Bożeny z córką Eweliną.
  11. Za śp. Mariana Jurgę – int. od syna Wojciecha z rodziną.
  12. Za śp. Wiesława Woroch – int. od Lucyny i Leszka Janiszewskich z rodziną oraz od Ani i Jacka Kaczmarek.
  13. Za śp. Feliksa Piątkowiaka  – int. od siostry Aleksandry

Borowo 8.45. Za śp. Ewę Swojak w 7 rocznicę śmierci, Stanisława Swojaka, Andrzeja Gigonia oraz za zmarłych z tych rodzin o radość życia wiecznego.