ul. Kościelna 1,
64-020 Czempiń

+48 (61) 28 26 573

|
Administrator
🇺🇦W najbliższą niedzielę, tj. 27 lutego oraz w Środę Popielcową, tj. 2 marca po każdej Mszy Świętej we wszystkich kościołach w Polsce zostanie przeprowadzona zbiórka przeznaczona na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy, jak i pomoc bezpośrednio na Ukrainie.🇺🇦
 
W sobotę 26 lutego w godz. 10.00 – 16.00 w kościele Nawiedzenia NMP (Bohaterów II Wojny Światowej 88, 61-382 Poznań, Rataje) przeprowadzimy zbiórkę asortymentu na ośrodki, w których będziemy przyjmować ukraińskich uchodźców. Zbieramy tylko nowe, następujące rzeczy:
koce
pościele
kołdry
poduszki
ręczniki
termosy/kubki termiczne
kosmetyki osobiste (szczoteczka do zębów, pasta do zębów, żel pod prysznic, szampon itp.)
żywność: gotowe dania w słoikach, takie jak m.in.: gołąbki, pulpety, fasolka itp., produkty długoterminowe, takie jak: ryż, kasza, makaron