ul. Kościelna 1,
64-020 Czempiń

+48 (61) 28 26 573

|
Krzysztof

NON OMNIS MORIAR  

Drogi Księże Kanoniku Ryszardzie !

Odszedłeś do Pana w dniu Patronki Dobrej Śmierci, św. Barbary.

My, parafianie czempińscy pragniemy podziękować Ci za wszelkie DOBRO, którego doświadczyliśmy podczas 23 lat Twej posługi kapłańskiej w naszej parafii. Dziękujemy za wszystkie odprawione Msze św., za służbę w konfesjonale, za płomienne kazania, za długie rozmowy przy stole kolędowym i za te krótkie wymiany słów, pełne serdeczności z sąsiadami, w sklepie czy na spacerze, za życzliwość i uśmiech, za poczucie humoru i optymizm i za tę rękę podniesioną w geście pozdrowienia, gdy mknąłeś swoim autem przez ulice naszego miasta.

Księże Ryszardzie!

Na czempińskiej ziemi znalazłeś swój dom, ta właśnie ziemia stała się Tobie droga i to tutaj postanowiłeś pozostać do końca swych dni.

Chcemy Cię zapewnić, że jesteś w naszych sercach, myślach i modlitwach, bo przecież pamięć o DOBRYCH LUDZIACH nie przemija…

Święty Michale Archaniele prowadź duszę ś.p. Księdza Ryszarda do wiecznej światłości!

Dziękujemy, że byłeś wśród nas ! SPOCZYWAJ W POKOJU!

Transmisja Mszy pogrzebowej z kościoła za pośrednictwem strony parafialnej.