Administrator

Mając na uwadze potrzeby duszpasterskie Archidiecezji Poznańskiej ks. Arcybiskup Metropolita Poznański Stanisław Gądecki z dniem 1 lutego 2022 roku mianuje ks. Wikariusza Marcina Łabęckiego Wikariuszem w parafii pw. Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w Czarnkowie. Msza św. w intencji ks. Marcina na pożegnanie sprawowana będzie w Niedzielę 30 I br. o godz. 11.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Drodzy Parafianie!

Tak jak w latach poprzednich, zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Paczuszka dla maluszka".

Przy Żłóbku znajdują się choinki z papierowymi bombkami. Każdy, kto zechce pomóc małym dzieciom i rodzinom w potrzebie, może wziąć bombkę, a w zamian proszony jest o przyniesienie przygotowanej paczuszki z artykułami higienicznymi, takimi jak:

-> kremy,

-> szampony,

-> oliwki,

-> pieluszki dziecięce/od rozmiaru 3 w górę,

-> mokre chusteczki

A gdyby była taka możliwość, jak, że są to dzieci leżące, często jedynie wodzące wzrokiem – z zabawek – projektory gwiazd – byłby tymi wymarzonymi.

Dary pozostawione pod choinką, zostaną przekazane do podopiecznych „ Hospicjum Domowego” ul Bednarska 4 Poznań    https://www.hospicjum-domowe.poznan.pl/

Zbiórka trwa do 2 Lutego, czyli do Święta Matki Boskiej Gromnicznej.

Administrator

Im częściej modlimy się za Kogoś tym więcej błogosławieństwa na Nim spoczywa,

bo każda modlitwa wypowiedziana z wiarą zostanie wysłuchana...

Przepełnieni wdzięcznością za każdy dzień służby dla naszej czempińskiej parafii pragniemy złożyć na ołtarzu nasze prośby i dziękczynienia w intencji Drogiego Solenizanta Księdza Proboszcza Andrzeja podczas Mszy świętej we wtorek, 30 listopada 2021 o godzinie 18:00.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Krzysztof

Czcigodny Księże Prałacie,

Z okazji imienin składamy najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim potrzebnego zdrowia. Życzymy wielu sił w dalszej posłudze kapłańskiej, opieki patronów i Najświętszej Maryi Panny. Wypraszamy też wielu łask Bożych na kolejne lata.

Msze święte z okazji imienin ks. Czesława odbędą się 20 lipca o godzinie 18:00 oraz 24 lipca o godzinie 18:00 (od rodziny różańcowej).