OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 NIEDZIELA ZWYKŁA

5.8.2018 parafia-czempin.pl

1. W liturgiczne wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego Bpa i DK przybył do naszej Parafii ksiądz Filip Kodur, życzymy, aby posługa kapłańska przynosiła zbawienne owoce w duszach wiernych na wzór gorliwego sługi Odkupiciela i czciciela Matki Bożej.
  2. Pożegnanie księdza Oscara nastąpi 19 VIII podczas Mszy św. o godz. 11.30.
  3. Dożynki Parafialne odbędą się w naszym kościele 15 VIII br. podczas Mszy św. o godz. 10.00., natomiast Gminne Dożynki w tym roku odbędą się 26 VIII w Piotrkowicach i rozpoczną się plenerową Mszą św. o godz. 13.00.
  4. Wyjazd pielgrzymki do Częstochowy w czwartek o godz. 4.30.,parking przy kościele, bardzo prosimy wsiadać do wyznaczonego autokaru, są 2 wolne miejsca koszt 50 zł.
  5. W czwartek Biuro Parafialne nie będzie czynne.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na KUL i WT.
  7. Jeżeli ktoś posiada zdjęcie tablicy, która w 1924r. została umieszczona pod chórem i dotyczyła Powstańców Wielkopolskich i Ofiar I Wojny Światowej to bardzo prosimy o kontakt.
  8. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku do wspólnej modlitwy podczas wieczornego Różańca o godz. 17.30. zapraszamy 11 Różę pw. NMP Wniebowziętej.
  9. W liturgii w poniedziałek  Święto Przemienienia Pańskiego, we wtorek bł. Edmunda Bojanowskiego, w środę św. Dominika, w czwartek św. Teresy Benedykty od Krzyża Patronki Europy, w piątek św. Wawrzyńca, w sobotę św. Klary.
  10. Prasa katolicka jest do nabycia po Mszy św. u ministrantów.
  11. We wtorek o godz. 10.00. pożegnamy śp. Marię Jagodzińską z Borowa. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.