ul. Kościelna 1,
64-020 Czempiń

+48 (61) 28 26 573

         

         OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 NIEDZIELA ZWYKŁA 8 VII 2018 parafia-czempin.pl

 

 1. Zachęcamy do pieszego wędrowania na Jasną Górę lub do duchowego pielgrzymowania z Radiem Emaus.
 2. Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów udających się do Lichenia w poniedziałek 9 VII o godz. 18.40. w Domu Parafialnym. W celu ubezpieczenia grupy prosimy o podanie numeru PESEL.
 3. Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów do Częstochowy odbędzie się 16 lipca o godz. 18.40. w Domu Parafialnym, w celu ubezpieczenia grupy prosimy o podanie numeru PESEL. W drugim autokarze jest 15 wolnych miejsc, koszt 50 zł., wyjazd o godz.4.30.,
 4. Spotkanie organizacyjne z podziałem na pokoje dla pielgrzymów do Zakopanego odbędzie się 17 lipca o godz. 18.40. w Domu Parafialnym, w celu ubezpieczenia grupy prosimy o podanie numeru PESEL. W drugim autokarze są wolne miejsca. Termin 16 – 20 IX br. koszt 400 zł., wyjazd o godz.7.00., jeżeli są chętne osoby to prosimy o zgłoszenie w celu potwierdzenia noclegu, który dodatkowo został zarezerwowany.
 5. W piątek 13 VII o godz. 20.00. Różaniec Fatimski, następnie Msza św. i Procesja ze świecami i Figurą Matki Bożej Fatimskiej. Liturgii przewodniczyć będzie ks. Jarosław Czyżewski – zastępca Redaktora Przewodnika Katolickiego. Zapraszamy do modlitwy.
 6. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy podczas wieczornego Różańca od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. zapraszamy VII Różę pw. Matki Bożej z Lourdes.
 7. W liturgii w środę święto św. Benedykta Op. Patrona Europy.
 8. Składkę z przyszłej Niedzieli przeznaczamy na remont dachu naszego kościoła.
 9. Prasa katolicka jest do nabycia po Mszy św. u ministrantów.
 10. Na czas wakacji i urlopów życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, a ciężko pracującym bez urlopu życzymy mocy Ducha Świętego.
 11. Pożegnaliśmy śp. Ryszarda Młynka z ul. Kościańskie Przedmieście – Pogrzeb odbył się w Kostrzynie Wlkp., oraz dawną Parafiankę śp. Hannę Hyżak, w środę o godz. 12.00. pożegnamy śp. Tomasza Bączyka z ul. Polnej. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.