33 NIEDZIELA ZWYKŁA 17.11.2019 parafia-czempin.pl

1. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i całej Służby Liturgicznej.

Odpustowa Msza św. w kaplicy w Borowie o godz.8.45.

1. Od przyszłej niedzieli 24 XI przy figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa wystawiony będzie kosz, do którego będzie można przynosić dary serca, które przekażemy potrzebującym rodzinom naszej parafii. Darem może być żywność długoterminowa, słodycze, środki czystości lub inne dary.
  2. Radę Ekonomiczną zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 19.00. na probostwo.
  3. Różaniec za zmarłych polecanych w Zaduszkach rocznych odmawiamy w sobotę o godz. 17.15., Msza św. w ich intencji o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy od poniedziałku do piątku podczas wieczornego Różańca o godz. 17.30 zapraszamy 12 Różę pw. Matki Bożej Licheńskiej, oprócz stałych intencji modlić się będziemy w intencji uzależnionych od jakichkolwiek form zniewolenia.
  5. W liturgii w poniedziałek bł. Karoliny Kózkówny Dz. i M., w środę św. Rafała Kalinowskiego, czwartek Ofiarowanie NMP, w piątek św. Cecylii, przy tej okazji wszystkim, którzy grą i śpiewem wielbią Pana Boga składamy życzenia, aby św. Cecylia wypraszała łaski u Boga. Szczególne życzenia kierujemy do Panów Organistów, do Chóru „Harfa” i Zespołu dziecięcego „Nutki św. Michała”.
  6. Spotkania przed Bierzmowaniem:
    1. Grupa św. Klary – w poniedziałek o godz. 19:00,
    2. Grupa św. Augustyna – w środę o godz. 19:00.
  7. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na remont dachu kościoła oraz za 1015 zł na pomoc dla prześladowanych Chrześcijan.
  8. W przyszłą Niedzielę po Mszach św. przed kościołem zbierać będziemy ofiary na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
  9. Po Mszach św. w Domu Parafialnym można nabywać ozdoby na czas nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, zachęcamy do zainteresowania się.
  10. Nasi ministranci zajęli wczoraj 2. miejsce w turnieju piłkarskim, którego byli gospodarzami. Gratulujemy! Za tydzień czeka ich jeszcze rywalizacja w Opalenicy. Zapraszamy do kibicowania!
  11. Przewodnik katolicki, Gość Niedzielny, Arka, Miłujcie się, Misyjne Drogi są do nabycia po Mszy św. u ministrantów.
  12. W środę o godz. 11.50. w Poznaniu na Junikowie pożegnamy śp. Irenę Neldner z ul. Stare Borówko. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.