OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 31 NIEDZIELA ZWYKŁA 3.11.2019

1. W dzisiejszą niedzielę pomagamy Zgromadzeniu Ojców Oblatów, nabywając pamiątki w namiocie misyjnym można wspomóc działalność misyjną.
  2. Kolejny raz zachęcamy do wzięcia udziału w akcji pomocy Misjom „ opatrunek na ratunek”. Dar serca prosimy składać do piątku 8 XI przy Ołtarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa : potrzebne są : bandaże, gazy kompresy, plastry opatrunkowe, rękawiczki gumowe, wata, środki do dezynfekcji ran- ale tylko w proszku.
  3. Druga niedziela listopada to także XI Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Tematem tegorocznego Dnia Solidarności są słowa „ Sudan Południowy – Przemilczane Milczenie”, naszą modlitwą otoczmy prześladowanych, po Mszach św. w przyszłą Niedziele zbierane będą ofiarę na ten cel, można wysłać sms- szczegóły podane są na plakacie w gablocie.
  4. Różaniec za Zmarłych polecanych w wymieniankach jednorazowych odmawiamy od 1 do 8 XI o godz. 17.20. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Każdego dnia od 1 do 8 listopada za nawiedzenie cmentarza można uzyskać odpust zupełny dla zmarłych, warunkiem jest stan łaski uświęcającej i przyjęcie Komunii św.
  6. Rodziców dzieci komunijnych zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 19.00. do Domu Parafialnego.
  7. Żywy Różaniec zapraszamy na spotkanie w piątek po wieczornej Mszy św. do Domu Parafialnego.
  8. Chorych i starszych w Czempiniu odwiedzimy w piątek od godz. 8.10.
  9. Chorych i starszych po za Czempiniem odwiedzimy w sobotę od godz. 8.10.
  10. Nasi ministranci w najbliższą sobotę zagrają w drugim turnieju Grand Prix w Komornikach. Zapraszamy do kibicowania!
  11. Wymienianki można składać po Mszach św. w zakrystii.
  12. Bóg zapłać dzieciom i ich rodzicom oraz wszystkim zaangażowanym, szczególnie młodzieży za przygotowanie Korowodu Świętych, za udział i pomysłowość w różnych strojach, a także za udział w Familiadzie!
  13. Składamy podziękowanie dla Urzędu Gminy za udostępnienie parkingu w czasie Mszy św. na Cmentarzu, dziękujemy także Policji za pomoc w organizacji ruchem i czuwanie nad bezpieczeństwem. Bóg zapłać.
  14. Bardzo przepraszamy, ale Biuro Parafialne w poniedziałek wieczorem nie będzie czynne, natomiast czynne będzie dodatkowe we wtorek od godz. 19.30. do 21.00.
  15. Spotkania w grupach przed Bierzmowaniem:

- grupa św. Łukasza Ewangelisty w poniedziałek o godz. 19.00

- grupa św. Jana Kasjana w środę o godz. 18.00

Grupa św. Rity w czwartek o godz. 19.00.

1. Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Arka, Miłujcie się i Misyjne Drogi są do nabycia u ministrantów.