OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

6 X 2019 parafia-czempin.pl

1. Za tydzień przeżywać będziemy XIX Dzień Papieski, zbierane ofiary przed kościołem przeznaczone są na stypendia dla zdolnej lecz ubogiej młodzieży tzw. żywy pomnik Jana Pawła II.
  2. Dzieciom z klasy 3 i ich rodzinom życzymy, aby Matka Boża Różańcowa wysłuchała modlitwę i w tym szczególnym roku wyjednała wiele łask .
  3. Rodzinę Różańcową zapraszamy na Mszę św. w poniedziałek o godz. 18.00., podczas Mszy św. odbędzie się przyjęcie nowych członków do Róży Różańcowej
  4. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie o godz. 17.30., dodatkowo we wtorki i w czwartki o godz. 20.00. Dzieci zapraszamy na różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
  5. W Niedzielę 13 X zapraszamy na modlitwy ku czci Matki Bożej Fatimskiej, wieczornym modlitwom przewodniczyć będzie ks. Dariusz Mazur – Ojciec Duchowny ASD w Poznaniu O godz. 19.00. Różaniec Fatimski, o godz. 19.45. Msza św. i procesja ze świecami z Figurą wokół kościoła z Figurą. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. Akcję Katolicką zapraszamy na spotkanie do Domu parafialnego w środę o godz. 18.30.
  7. Radę Ekonomiczną zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 19.00. na Probostwo.
  8. Pierwsze spotkanie w Poradni dla narzeczonych w czwartek o godz. 17.00. w Domu Parafialnym.
  9. Zbiórka dla ministrantów starszych w piątek o godz. 18.45.
  10. Zbiórka dla ministrantów młodszych w sobotę o godz. 9.30.
  11. Próby muzycznego zespołu dziecięcego odbywają się w soboty o godz. 9.30. w Domu Parafialnym, zapraszamy do śpiewania.
  12. Rezerwacje intencji Mszalnych na przyszły rok przyjmować będziemy w poniedziałek w Domu Parafialnym od godz. 8.00. Bardzo prosimy, aby w tym dniu ograniczyć się do 3 intencji, w Borowie intencje rezerwować będzie można o godz. 16.00.
  13. Wymienianki roczne i jednorazowe przyjmować będziemy od przyszłej Niedzieli po Mszach św. w Domu Parafialnym.
  14. W sobotę w liturgii przypada Święto – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Poznaniu.
  15. Prasa katolicka jest do nabycia po Mszy św. u ministrantów.
  16. Prosimy o zabranie od ministrantów „Słowo Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski przed wyborami parlamentarnymi (2019) ks. Abpa Stanisława Gądeckiego.
  17. Pożegnaliśmy śp. Marzenę Józefowską z ul. Kuczmerowicza, śp. Wandę Michałkowską z ul. Północnej, w Lubiniu pożegnaliśmy śp. Barbarę Gbór z ul. 10-lecia RKS-u. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.