OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 NIEDZIELA ZWYKŁA  21.07.2019

www.parafia-czempin.pl

1. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, w dniach 21 -28 lipca obchodzony jest 20 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „ Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”. Po Mszach św. przed kościołem przeprowadzona jest zbiórka ofiar na rzecz Akcji św. Krzysztof 1 gr za 1 km na środki transportu dla misjonarzy. Po Mszach św. na parkingu można poświecić samochody, prosimy o wskazanie pojazdów.
  2. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę, którą przeznaczamy na remont dachu naszego kościoła
  3. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku do wspólnej modlitwy podczas wieczornego Różańca o godz. 17.30. zapraszamy XI Różę pw. NMP Wniebowziętej, oprócz stałych intencji modlić się będziemy w intencji dzieci i młodzieży, szczególnie o głęboką wiarę.
  4. Różaniec za zmarłych polecanych w Zaduszkach rocznych odmawiamy w sobotę o godz. 17.15., Msza św. w ich intencji o godz. 18.00.
  5. W tygodniu w liturgii w poniedziałek Święto św. Marii Magdaleny, we wtorek św. Brygidy Zak. Patronki Europy, w środę św. Kingi, w czwartek święto św. Jakuba Ap. i wspomnienie św. Krzysztofa, w piątek św. Joachima i Anny Rodziców NMP.
  6. Organizujemy autokarowe pielgrzymki do Częstochowy 31 VII, koszt 55 zł., wyjazd o godz.4.30., do Kalisza do św. Józefa 21 VIII, koszt 25 zł, wyjazd o godz. 8.00., do Zakopanego 15 – 19 IX koszt 420 zł, przy zapisie w celu ubezpieczenia prosimy podać nr PESEL.
  7. Prasę katolicką można nabyć u ministrantów.
  8. Na czas wakacji i urlopów życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, a ciężko pracującym bez urlopu życzymy mocy Ducha Świętego.