OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15 NIEDZIELA ZWYKŁA 14 VII 2019 parafia-czempin.pl

1. W sobotę we wspomnienie bł. Czesława intencję Mszy św. od Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej o godz. 18.00. ofiarujemy z okazji Imienin za śp. Księdza Proboszcza Prałata Czesława Wojciechowskiego i ks. Prałata Czesława Bartoszewskiego, zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. W liturgii w poniedziałek św. Bonawentury Bpa i DK, we wtorek NMP z Góry Karmel.
  3. Organizujemy autokarowe pielgrzymki do Częstochowy 31 VII, koszt 55 zł., wyjazd o godz.4.30., do Kalisza do św. Józefa 21 VIII, koszt 25 zł, wyjazd o godz. 8.00., do Zakopanego 15 – 19 IX koszt 420 zł, przy zapisie w celu ubezpieczenia prosimy podać nr PESEL.
  4. Składkę w przyszłą Niedzielę przeznaczamy na remont dachu naszego kościoła.
  5. W przyszłą Niedzielę rozpocznie się XX Tydzień św. Krzysztofa, któremu towarzyszą słowa : „ Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”. W ramach Akcji św. Krzysztof – 1 grosz za 1 km na środki transportu dla misjonarzy – twoje podziękowanie za szczęśliwe podróże po Mszach św. przed kościołem zbierać będziemy ofiary na ten cel, natomiast na parkingu przed kościołem będzie można poświęcić samochody, prosimy o wskazanie tych pojazdów.
  6. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy podczas wieczornego Różańca od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. zapraszamy IX Różę pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, oprócz stałych intencji modlić się będziemy w intencji uzależnionych od jakichkolwiek form zniewolenia.
  7. Prasa katolicka jest do nabycia po Mszy św. u ministrantów.
  8. Na czas wakacji i urlopów życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, a ciężko pracującym bez urlopu życzymy mocy Ducha Świętego.