OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 NIEDZIELA ZWYKŁA 7 VII 2019 parafia-czempin.pl

1. Zachęcamy do pieszego wędrowania na Jasną Górę lub do duchowego pielgrzymowania z Radiem Emaus.
  2. W sobotę 13 VII o godz. 19.30. Różaniec Fatimski, następnie Msza św. i Procesja ze świecami i Figurą Matki Bożej Fatimskiej. Liturgii przewodniczyć będzie ksiądz dziekan Kanonik Paweł Skrzypczak oraz ksiądz Proboszcz Wojciech Słomiński, Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Starych Oborzyskach. Zapraszamy do modlitwy.
  3. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy podczas wieczornego Różańca od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. zapraszamy VIII Różę pw. Matki Bożej z Lasalette, oprócz stałych intencji modlić się będziemy w intencji naszych rodzin.
  4. W liturgii w czwartek święto św. Benedykta Op. Patrona Europy.
  5. Organizujemy autokarowe pielgrzymki do Lichenia 11 lipca, koszt 30 zł., wyjazd o godz. 6.30., zapisy do Lichenia jeszcze w dzisiejszą Niedzielę, do Częstochowy 31 VII, koszt 55 zł., wyjazd o godz.4.30., do Kalisza do św. Józefa 21 VIII, koszt 25 zł, wyjazd o godz. 8.00., do Zakopanego 15 – 19 IX koszt 420 zł, przy zapisie w celu ubezpieczenia prosimy podać nr PESEL.
  6. Kleryk Marek podjął decyzję, że nie będzie dalej kontynuował formacji w Arcybiskupim Seminarium Duchownym w Poznaniu, prosi o modlitwę, aby rozpoznał inną drogę swojego powołania i dziękuje za wszystkie modlitwy, które były zanoszone w jego intencji.
  7. Prasa katolicka jest do nabycia po Mszy św. u ministrantów.
  8. Na czas wakacji i urlopów życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, a ciężko pracującym bez urlopu życzymy mocy Ducha Świętego.
  9. Pożegnaliśmy śp. Waldemara Szmyta z ul. Długiej, śp. Marka Mroczka z Borowa, śp. Bolesława Idziaka z ul. Chopina,  w środę o godz. 10.00. pożegnamy śp. Mariannę Kaźmierczak z ul. Kuczmerowicza. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.