NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 9.6.2019.   parafia-czempin.pl

1. Dziś w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nasze uświęcenie powierzamy mocy i działaniu Ducha Świętego, pamiętajmy też w swoich modlitwach o nowym Księdzu Biskupie Szymonie Stułkowskim.
  2. Za tydzień przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się określony czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  3. W poniedziałek przypada Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 8.00., 10.00., 18.00, w Borowie o godz. 16.30., w Gorzyczkach o godz. 16.30.
  4. W poniedziałek o godz. 10.00. Msza św. w intencji VI Róży pw. NMP Matki Kościoła.
  5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  6. W przyszłą Niedzielę składkę, przeznaczamy na remont dachu naszego kościoła, natomiast dziś po Mszach św. zbieramy ofiary na KUL i WT w Poznaniu.
  7. Akcję Katolicką zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 18.30. do Domu Parafialnego.
  8. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy na zakończenie wieczornej Mszy św.
  9. Na Nabożeństwo Fatimskie zapraszamy w czwartek 13 VI br. O godz. 19.30. Różaniec, następnie Msza św. i procesja ze świecami. Modlitwom przewodniczyć będzie ks. Krzysztof Grześkowiak Prefekt Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.
  10. Odwiedziny chorych i starszych poza Czempiniem w sobotę 15 VI od godz. 8.30.
  11. Zapraszamy na wspólny wyjazd na koncert zespołu Luxtorpeda, który odbędzie się 15 czerwca o godz. 20:00 w Swarzędzu. Zgłoszenia u ks. Filipa, planujemy wspólny transport.
  12. W Gostyniu w dniach od 25 do 29 czerwca odbywają się Dni Młodych – Paradiso 2019. Zapraszamy na nie młodzież od 14 do 30 roku życia. W programie liczne ciekawe warsztaty, konferencje i spotkania. Koszt udziału to 170 zł. Zapisy z wpłatą u ks. Filipa do dnia 18 VI.
  13. Żywy Różaniec zapraszamy na spotkanie w piątek po wieczornej Mszy św. do Domu Parafialnego.
  14. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku do wspólnej modlitwy podczas wieczornego

Różańca o godz. 17.30. zapraszamy 6 Różę pw. NMP Matki Kościoła.

1. W tym tygodniu podczas wieczornego Różańca oprócz stałych intencji modlić się

będziemy w intencji chorych, cierpiących i starszych oraz za wszystkich, którzy im

pomagają. Zapraszamy do przyjścia i do wspólnej modlitwy.

1. Zbiórka dla wszystkich ministrantów w sobotę o godz. 11.00.
  2. Plan Asysty na Boże Ciało taki jak w ubiegłym roku umieszczony jest w gablocie i na stronie parafialnej, w miarę możliwości prosimy o pełnienie funkcji i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Prasa Katolicka jest do nabycia po Mszy św. u ministrantów.
  4. W tygodniu pożegnaliśmy śp. Genowefę Włodarczak z ul. Żeromskiego Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.