5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 7 IV 2019. parafia-czempin.pl

1. Spowiedź wielkopostna z pomocą księży z dekanatu w najbliższy wtorek 9 IV br. :

od 8.30. do 9.30. od 10. 00 do 11.00. oraz od 19.15. do 20.30.

1. Spowiedź także w najbliższy wtorek w Gorzyczkach od godz. 15.00. do 15.30., oraz w Borowie od godz. 15.40. do 16.00.
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 8.30., 17.00. i 18.30.
  3. Wszystkim uczestnikom Drogi Krzyżowej ulicami naszego miasta za obecność i złożone świadectwo wiary składamy podziękowanie i Bóg zapłać. Niech dobry Bóg wynagrodzi Błogosławieństwem i Odpustem Zupełnym.
  4. W Niedzielę Palmową podczas każdej Mszy św. poświęcenie palm, natomiast o godz. 11.30. Mszę św. rozpoczniemy procesją wokół kościoła, prosimy o zgromadzenie się przed kościołem o godz. 11.20. szczególnie zapraszamy dzieci z palmami.
  5. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o 15.00. i bezpośrednio po nim Msza św. ok. godz. 15.45., nie będzie wieczornych Mszy św.
  6. Wyjazd na Misterium Męki Pańskiej w Poznania na Cytadelę w sobotę 13 IV o godz. 18:20 z parkingu przy kościele.
  7. Spotkanie akcji katolickiej w środę o godz.. 18.30. w Domu Parafialnym.
  8. Akcja honorowego oddawania krwi trwa na Rynku w Czempiniu w godz. od 9.00. do

14.00. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej samarytańskiej akcji.

1. W imieniu Kościańskiego Ośrodka Kultury oraz Centrum Kultury w Czempiniu serdecznie

zapraszamy na Koncert Wielkopostny pt. „ Ja jestem”, który odbędzie się w naszym

kościele w dzisiejszą Niedzielę o godz. 17.00. W koncercie wystąpią : Marek Stefański,Rafał Kobyliński, Orkiestra Dęta TON, Aktorzy KTK.

11.Modlitwa Pompejańska Bez Granic : W ramach Misji Polski w Kształtowaniu Wspólnoty

Narodów Europy w Duchu Chrześcijańskim, codziennie przez 54 dni w różnych

Kościołach Stacyjnych odbędzie się Pompejańska Modlitwa Różańcowa, do naszego

kościoła zapraszamy we wtorek o godz. 16.45.

1. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku do wspólnej modlitwy podczas wieczornego

Różańca o godz. 17.30. zapraszamy 4 Różę pw. Matki Bożej Fatimskiej.

1. W tym tygodniu podczas wieczornego Różańca oprócz stałych intencji modlić się będziemy

w intencji naszych rodzin. Zapraszamy do przyjścia i do wspólnej modlitwy.

1. Składamy serdeczne podziękowanie za składaną bardzo licznie ofiarę na Daninę Diecezjalną,

dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

1. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów, w zakrystii są do nabycia Paschaliki po 7 zł .