OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE parafia-czempin.pl

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10 III 2019

1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki :

- po rannej Mszy św. o godz.8.30,

- z udziałem dzieci o godz.17.00.

- dla starszych i dla młodzieży o godz.18.30.

Wieczorną Drogę Krzyżową poprowadzą Ojcowie naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za nasze rodziny.

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz.15.00., bezpośrednio po nich Msza św. około godz.15.45. Nie będzie Mszy św. o godz.18.00. Rozważania podczas Gorzkich Żali prowadzi ks. Diakon Jerzy Kotkowski z Parafii Farnej w Kościanie.
  2. Poświęcenie książeczek dzieciom z klasy III odbędzie się w dzisiejszą niedzielę podczas Nabożeństwa Gorzkich Żali o godz. 15.00. Zapraszamy dzieci ze swoimi rodzinami.
  3. Spotkanie informacyjne dla chętnych do uczestnictwa w pielgrzymce do Włoch odbędzie się w dzisiejszą niedzielę o godz. 18:00 w Domu Parafialnym.
  4. W przyszłą Niedzielę składkę przeznaczamy na remont dachu naszego kościoła.
  5. Przyszła Niedziela to Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami, po Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar na potrzeby kościoła misyjnego „ Ad Gentes”, na plakacie w gablocie są także informacje o innych formach pomocy misjonarzom.
  6. W środę przypada 6 rocznica wyboru Papieża Franciszka.
  7. Akcję Katolicką zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 18.30. do Domu Parafialnego.
  8. Spotkanie w grupach przed Bierzmowaniem:
    1. Grupa św. Katarzyny ze Sieny, w środę o godz. 17:00.
  9. Biuro Parafialne w poniedziałek wieczorem nie będzie czynne, ale czynne będzie we wtorek od godz. 19.30. do 21.00. Bardzo przepraszamy.
  10. Żywy Różaniec zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 18.30. do Domu Parafialnego.
  11. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku do wspólnej modlitwy podczas wieczornego Różańca o godz. 17.30. zapraszamy 10 Różę pw. Matki Bożej Bolesnej.
  12. W tym tygodniu podczas wieczornego Różańca oprócz stałych intencji modlić się będziemy w intencji chorych, cierpiących i starszych oraz za wszystkich, którzy im pomagają. Zapraszamy do przyjścia i do wspólnej modlitwy.
  13. Pierwsze spotkanie w Poradni dla Narzeczonych odbędzie się w czwartek o godz. 17.00. w Domu Parafialnym.
  14. Dzień Dorocznej Adoracji Najświętszego Sakramentu dla naszej Parafii przypada 18 marca, w gablocie i na stronie parafialnej podany jest podział na godziny, ale jeśli trzeba można przyjść w dogodnej godzinie.
  15. Pod chórem na regale wyłożony jest darmowy wielkopostny numer czasopisma „ Miłujcie się”.

Przewodnik Katolicki oraz dla dzieci, Gość Niedzielny , Miłujcie się oraz Arka są do nabycia u ministrantów