OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7 Niedziela Zwykła 24 II 2019  parafia-czempin.pl

1. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych i starszych od godz. 8.30.
  2. Spowiedź w piątek od godz. 7.30. do 8.00., od 16.00. do 18.00. z udzieleniem Komunii św. od 16.00. do 17.00. W czasie Spowiedzi Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W Pierwszą Sobotę o godz. 7.20. Różaniec Wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi, Medytacja po Mszy św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku do wspólnej modlitwy podczas wieczornego Różańca o godz. 17.30. zapraszamy 8 Różę pw. Matki Bożej z Lasalette.
  5. W tym tygodniu podczas wieczornego Różańca oprócz stałych intencji modlić się będziemy w intencji dzieci i młodzieży, szczególnie o głęboką wiarę. Zapraszamy do przyjścia i do wspólnej modlitwy.
  6. W środę podczas Nowenny przypada zmiana tajemnic Żywego Różańca, intencja na marzec : „ za wspólnoty chrześcijańskie, zwłaszcza za te, które są prześladowane, aby odczuwały bliskość Chrystusa i aby ich prawa były uznawane”.
  7. Katechezy dla Narzeczonych rozpoczynają się w piątek o godz. 19.00. w Domu Parafialnym, zapisy na pierwszym spotkaniu.
  8. W ubiegła Niedzielę na składkę na remont dachu naszego kościoła zebraliśmy 13650 zł oraz 24350 zł wpłacone na konto. Bóg zapłać za każdą ofiarę, a szczególnie anonimowej osobie za wpłacone 20000zł. Dziękujemy Staropolskim „ Bóg zapłać!”.
  9. Rodziców dzieci z klasy 3 zapraszamy na spotkanie w sobotę 2 III br. o godz. 19.00. do Domu Parafialnego.
  10. Spotkania w grupach przed Bierzmowaniem:
    1. Grupa św. Marii Goretti, dzisiaj w niedzielę o godz. 16:00,
    2. Grupa św. Dominika Savio, również dzisiaj w niedzielę o godz. 17:00,
    3. Grupa bł. Chiary Badano we wtorek o godz. 19:00,
    4. Grupa Jezusa Opuszczonego w piątek o godz. 19:00.

Wszystkich kandydatów  zapraszamy na Mszę Św. połączoną z katechezą w przyszłą niedzielę 3 III na godz. 19:00. Zachęcamy do udziału także Rodziców kandydatów.

1. Biuro Parafialne w najbliższy poniedziałek rano i w czwartek rano nie będzie czynne, bez zmian w poniedziałek wieczorem i we wtorek popołudniu.
  2. Caritas Archidiecezjalna zachęca do przekazania na swoją działalność 1% podatku dochodowego.
  3. Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny , Miłujcie się oraz Arka są do nabycia u ministrantów.
  4. W zakrystii po 20 zł jest do nabycia wywiad z Papieżem Franciszkiem pt. „ Siła powołania’ oraz po 50 zł albumy z peregrynacji Obrazu św. Józefa.
  5. Zapraszamy serdecznie na pielgrzymkę do Włoch: do Matki Bożej Pompejańskiej, św. o. Pio, św. Michała Archanioła i o. Dolindo (znanego z modlitwy „Jezu, Ty się tym zajmij”) w terminie od 17 do 24 lipca br. Szczegółowe informacje oraz zapisy na naszej parafialnej stronie i Facebooku. Ks. Filip udzieli wszelkich potrzebnych informacji. Spotkanie dla chętnych do udziału w tej pielgrzymce, planujemy 10 marca.
  6. Pożegnaliśmy śp. Mariannę Kabat z ul. Żeromskiego, śp. Eugeniusza Browarczyka z Jarogniewic, śp. Marię Dudziak dawną Parafiankę z Piotrkowic, śp. Krystynę Witkowską z Gorzyc, w poniedziałek o godz. 11.00. pożegnamy śp. Stanisława Wawrzyniaka z Gorzyczek, także w poniedziałek o godz. 13.00. pożegnamy śp. Zdzisława Żaka z Gorzyczek, w czwartek o godz. 13.00. pożegnamy śp. Teresę Lepkowską z ul. Podgórnej. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.