33 NIEDZIELA ZWYKŁA 18.11.2018 parafia-czempin.pl

1. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i całej Służby Liturgicznej

Odpustowa Msza św. w kaplicy w Borowie o godz.8.45.

1. Od przyszłej niedzieli 25 XI przy figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa wystawiony będzie kosz, do którego będzie można przynosić dary serca, które przekażemy potrzebującym rodzinom naszej parafii. Darem może być żywność długoterminowa, słodycze, środki czystości lub inne dary.
  2. Różaniec za zmarłych polecanych w Zaduszkach rocznych odmawiamy w sobotę o godz. 17.15., Msza św. w ich intencji o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy od poniedziałku do piątku podczas wieczornego Różańca o godz. 17.30 zapraszamy X Różę pw. Matki Bożej Bolesnej.
  4. W liturgii w środę przypada Ofiarowanie NMP, w czwartek św. Cecylii, przy tej okazji wszystkim, którzy grą i śpiewem wielbią Pana Boga składamy życzenia, aby św. Cecylia wypraszała łaski u Boga. Szczególne życzenia kierujemy do Panów Organistów, do Chóru „Harfa” i Zespołu dziecięcego.
  5. Spotkania w grupach przed Bierzmowaniem:
    1. Grupa bł. Chiary Badano w poniedziałek o godz. 19:00,
    2. Grupa Jezusa Opuszczonego w czwartek o godz. 19:00,
    3. Grupa św. Maksymiliana Marii Kolbego także w czwartek o godz. 19:00.
  6. Próba naszej parafialnej grupy teatralnej w najbliższą sobotę 24 listopada o godz. 12:00.
  7. Również w najbliższą sobotę, drużyny naszych ministrantów (młodszych i starszych) wyjeżdżają na pierwszy z serii czterech turniejów Grand Prix organizowanego przez naszą diecezję. W rozgrywkach grupowych zmierzymy się z ministrantami z Leszna, Zbąszynia, Wir i poznańskiej Ławicy. Życzymy powodzenia!
  8. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na remont dachu kościoła oraz za 1185 zł na pomoc dla prześladowanych Chrześcijan.
  9. W przyszłą Niedzielę 25 XI br. po Mszach św. przed kościołem zbierać będziemy ofiary na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
  10. Przewodnik katolicki, Gość Niedzielny, Arka, Miłujcie się, Misyjne Drogi są do nabycia po Mszy św. u ministrantów.
  11. Pożegnaliśmy śp. Łucję Nowakowską z Borowa. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.