OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

7 X 2018 parafia-czempin.pl

1. Za tydzień przeżywać będziemy XVIII Dzień Papieski, zbierane ofiary przed kościołem przeznaczone są na stypendia dla zdolnej lecz ubogiej młodzieży tzw. żywy pomnik Jana Pawła II.
  2. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie o godz. 17.30., dodatkowo we wtorki i w czwartki o godz. 20.00. Dzieci zapraszamy na różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
  3. W sobotę 13 X zapraszamy na modlitwy ku czci Matki Bożej Fatimskiej, wieczornym modlitwom przewodniczyć będzie ks. Oscar Nejman. O godz. 20.00. Różaniec Fatimski, Msza św. i procesja wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W związku ze zbliżającą się Niedzielą Misyjną w dniach od 28 X do 4 XI wraz ze stowarzyszeniem Oblacka Pomoc Misjom „Lumen Caritas” organizujemy zbiórkę odzieży. Każdy zebrany 1kg ubrań to 1 zł przekazany na Misje. Odzież powinna być czysta i niezniszczona. Prosimy, aby zapakować ja w worki 60 litrowe. Tak przygotowane worki będzie można przynosić na salki katechetyczne po Mszach św. Więcej informacji na stronie ubraniadooddania.pl
  5. Stowarzyszenie Aktywna Gmina Czempiń zaprasza do wsparcia inicjatywy upamiętniającej mieszkańców gminy zaangażowanych w walkę o wolność Ojczyzny. Okazja do złożenia ofiary na ten pomnik będzie w przyszłą Niedzielę 14 X oraz 28 X po Mszach św., do puszek u oznakowanych Przedstawicieli Stowarzyszenia.
  6. Spotkanie Akcji katolickiej w środę o godz. 18.30 w Domu Parafialnym.
  7. Pierwsze spotkanie naszej parafialnej grupy teatralnej w w najbliższą sobotę o godz. 12.00. w Domu Parafialnym. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  8. Zbiórka dla ministrantów starszych w piątek o godz. 19.00.
  9. Zbiórka dla ministrantów młodszych w sobotę o godz. 9.30.
  10. Zbiórka dla aspirantów w sobotę o godz. 10.30.
  11. Próby muzycznego zespołu dziecięcego w soboty o godz. 9.30. zapraszamy do włączenia się.
  12. Spotkania grup przed Bierzmowaniem : Grupa św. Matki Teresy z Kalkuty (3c i 3 d) we wtorek o godz. 19.00., Grupa św. Katarzyny ze Sieny(8d) w środę o godz. 19.00.
  13. Młodzież zapraszamy na spotkania formacyjne w Duszpasterstwie  Kotłownia +.
  14. Rezerwacje intencji Mszalnych na przyszły rok przyjmować będziemy w poniedziałek w Domu Parafialnym od godz. 8.00. Bardzo prosimy, aby w tym dniu ograniczyć się do 3 intencji, w Borowie intencje rezerwować będzie można o godz. 16.00.
  15. Wymienianki roczne i jednorazowe przyjmować będziemy od przyszłej Niedzieli po Mszach św. w Domu Parafialnym.
  16. Wspólnota Galilea zaprasza na rekolekcje, które odbędą się od 12 do 14 X br. w Poznaniu na ul. Dąbrówki, więcej informacji na plakacie w gablocie.
  17. Panu Bogu dziękujemy za miniony tydzień prac remontowych, przez orędownictwo św. Józefa Rzemieślnika zawierzajmy ich szczęśliwe zakończenie.

Prasa katolicka jest do nabycia po Mszy św. u