INTENCJE  MSZALNE      4 – 10 I 2021

PONIEDZIAŁEK    4 I  2021

Boże nawiedź nasz dom i oddal od niego wszelkie wrogie zasadzki, niech w nim z Tobą przebywają Twoi Święci Aniołowie, a Twoje Błogosławieństwo domowi i mieszkańcom niech nam zawsze towarzyszy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

8.00. Za śp. KornelaMojzykiewicza

18.00.Za śp. Mariana Wawrzyniaka – int. od żony

WTOREK   5 I 2021

8.00. Za śp. Ludwika, Józefę Bartkowiak, Jana, Józefę Swojak, Bronisławę, Eugeniusza,

Wojciecha Jankowiak, Alojzego Kosmacza, Tadeusza Michora

8.00. Z prośbą o powrót do zdrowia dla Krysi

18.00. Za śp. Anielę Postaremczak – int. od Aleksandry i Jerzego Grosy

ŚRODA   6 I 2021 Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli

8.00. Za śp. Stanisława Michałowskiego – int. od Romana z rodziną

10.00. Za śp. Genowefę Cacha – int. od męża, dzieci, wnuczki,zm. z rodz. Cachów iMroczków

11.30. Za śp. Krzysztofa w 19 r. śm., Edmunda, Teresę Szabłowskich, Jana, Monikę

Kosmalów, Mariannę, Jana i Bronisława Marciniaków, Kazimierę Fogt w 12 r. śm.

17.45. Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

18.00. Za śp. Katarzynę w 9 r. śm. i Czesława Dulat o radość Nieba

Borowo 8.45.

CZWARTEK   7 I 2021

8.00. Za śp. Leona Ludwiczaka i zm. z rodziny, Kazimierę Świadek i dusze w czyśćcu cierpiace

17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań

18.00. Za śp. ks. Kan. Ryszarda Turskiego w Dniu Urodzin – int. od Kasi

18.00. Za śp. Genowefę Cacha – int. od siostry Longiny z rodziną

PIĄTEK  8 I 2021

8.00. Za śp. ks. Kan. Ryszarda Turskiego – int. od penitenta Spowiedzi św.

17.45. Koronka do Bożego Miłosierdzia

18.00. Za śp. Włodzimierza Habernika – int. od Pracowników Fermy w Grzybnie

18.00. Za śp. Marcina Szukalskiego w 15 r. sm. i Krystynę Szukalską – int. od córki Anny i

syna Cezarego

SOBOTA  9 I 2021

8.00. Za śp. Stefanię Łęcką w 1 r. śm.

18.00. Za śp. Annę Kajetańczyk – int. od wnuczki Magdaleny z rodziną

18.00. Za śp. Tomasza Kiełbasiewicza – int. od mieszkańców ul. Jeździeckiej, Przelot i

10 Lecia RKS-u

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 10 I 2021

8.00. Za śp. Mariannę Grzelczyk – int. od Krystyny Sprenger z rodziną

10.00. Za Parafian

10.00. Z podziękowaniem za otrzymane Łaski z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie,

opiekę matki Bożej, św. Józefa i Anioła Stróża nad całą rodziną

11.30. Za śp. Zofię Furowicz w 2 r. śm. – int. od męża, dzieci i wnuków

18.00. Msza św. zbiorowa za Zmarłych – w ich intencji w Domu Księży Emerytów w Poznaniu

dodatkowo odprawionych zostanie 6 Mszy św.

1. Za śp. Mariannę Grzelczyk – int. od Smolińskich z Nowego Borówka i Skrzypczaków z

Dalewa

1. Za śp. Barbarę Bręczewską w 10 r. śm., Dorotę Strugała w 5 r. śm.  oraz zm. z rodziny Strugałów, Bręczewskich oraz Sadysiów
  2. Za śp. Zofię Andrzejewską – int. od chrzestnicy Ewy