ul. Kościelna 1,
64-020 Czempiń

+48 (61) 28 26 573

|
Proboszcz

                                             INTENCJE  MSZALNE       14 – 20 XII 2020

PONIEDZIAŁEK    14 XII  2020 św. Jana od Krzyża DK

                                                     Poświęcenie medalików 3a druga połowa klasy

8.00. Za śp.Marię, Leszka, Annę i Macieja w 27 r. śm.

8.00. Za śp. Annę Grabiec – int. od synów z rodzinami – Msza św. gregoriańska 30

18.00. Za śp. Monikę Kalka – int. od kuzyna Przemka Bajera z rodziną

8.00. Za śp. Dariusza Sell z ok. urodzin i jego zmarłych dziadków z obojga stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o Boże Miłosierdzie

 

WTOREK   15 XII 2020 Poświęcenie medalików 3b pierwsza połowa klasy         

8.00. Za śp. Jana Roszaka w 1 r. śm. i zm. z rodziny

18.00. Za śp. Marię Maciejewską w 7 r. śm.

 

ŚRODA   16 XII 2020 Poświęcenie medalików 3b druga połowa klasy

8.00. Za śp. Edmunda Kaczmarka w rocznicę śm. i zm. z rodziny

8.00. Z prośbą o zdrowie dla Władysława Wolarczaka

17.45. Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

18.00. Za śp. Hannę Skrzypczak – int. od syna Sebastiana z rodziną

18.00. Za śp. Agnieszkę w rocznicę śm. i Jana Hajder, Wandę, Juliana Beszterda, Stanisławę, Tomasza Drgas, Mirosławę Derdoń

 

CZWARTEK   17 XII 2020 Poświęcenie medalików 3c pierwsza połowa klasy

8.00. Za śp. Gertrudę Cacha – int. od rodziny Skorupińskich

17.00. Adoracja Najświętszego sakramentu w intencji powołań

18.00. Za śp. ks. Kanonika Ryszarda Turskiego – int. od mieszkańców ul. Wiśniowej

18.00. Za śp. Mariannę, Mariana Farulewskich, zm. z rodziny Farulewskich, Stefanię, Józefa, Dariusza marach i księdza Ryszarda Kurpisza

                                                 

PIĄTEK  18 XII 2020 Poświęcenie medalików 3c druga połowa klasy

8.00. Za śp. Agnieszkę, Feliksa Pawłowskich, Katarzynę Wojciechowską i Józefa Paluszaka

17.45. Koronka do Bożego Miłosierdzia

18.00. Za śp. Stanisława Skałeckiego w 8 r. śm., Antoninę, Feliksa Skałeckich i zm. z rodziny Skałeckich, Władysławę,, Stanisława Pawlak, Franka Wyzuja, Henryka Beszterdę, Zenona Antkowiaka, Ewę Szyguła i Mariana Czemskiego

 

SOBOTA   19 XII 2020

6.30. Za śp. Anielę Smolis – int. od mieszkańców ul. Przytorze 1

8.00. Za śp. Marię Pawłowską – int. od syna Przemysława z żoną Kingą i dziećmi

18.00. za śp. ks. Kan. Ryszarda Turskiego – int. od mieszkańców ul. Wiśniowej

18.00. Za śp. Stefana w rocznicę śm., Józefę, Kazimierza Bartlakowskich, Władysławę, Jana Bartkowiaków, Teofilę Lorenz

 

   4 NIEDZIELA ZWYKŁA 20 XII 2020

8.00. Za śp. Joannę, Wacława Cachów, Emilię Gościniak, Józefę, Adama, Sitkowskich, Genowefę Cacha

10.00. Za śp. Anielę, Józefa Jurgów i zm. z rodziny

10.00. Za śp. Wiesławę Szczerbaczewicz – int. od rodziny Wojciechowskich

11.30. Za Parafian

18.00.rez.

Borowo 8.45. Za śp. Helenę Jakubowską – int. od wnuków i prawnuków