|
Proboszcz

      

       

                                             INTENCJE  MSZALNE       5 – 11 X 2020

PONIEDZIAŁEK    5 X  2020 św. Faustyny Kowalskiej

8.00. Za śp .Zygmunta Staszewskiego i zm. z rodziny Staszewskich i Pokrzywniaków

18.00.Za śp. Urszulę, Franciszka Michalewicz i zm. z rodziny Michalewiczów i Jankowskich

 

WTOREK   6 X 2020                                               

8.00. Za śp. Krzysztofa  w 22 r. śm. i Grzegorza Jankowskich oraz za zmarłych z rodziny i

                      z prośbą o zdrowie dla mamy Józefy

18.00. Za śp. Kazimierza Świątkiewicza – int. od siostry i brata z rodziną

18.00. Za śp. Mariannę, Stanisławę, Jakuba Bugajewskich, Jana, Marię Jędroszkowiak,

                       Stanisława Zabłockiego, Stefana Prałata, Jana Bugajewskiego i zm. z rodziny

 

ŚRODA   7 X 2020 NMP Różańcowej

8.00. Za śp. Ks. Dariusza Jankowiaka – int. od przyjaciół

15.00. Sakrament małżeństwa : Kinga i Adrian

17.45. Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

18.00.  na 15 X g. 18.00.  Za śp. Wandę w 4 r. śm., Stanisława, Stanisława Idziaków, Stanisławę, Mariannę, Stanisława Żurów, Władysławę, Stefana, Annę Guździołów, ks. Antoniego Nowaka i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

18.00.  na 15 X g. 8.00. W intencji wszystkich Róż Różańcowych – za żywych i zmarłych

 

CZWARTEK   8 X 2020

8.00.  na 16 X g. 8.00. Za śp. Marię Kaptur w 1 r. śm. i zm. z rodziny

17.00. Różaniec i Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań

18.00.  na 17 X g. 8.00. Za śp. Mariana w 7 r. śm. i Elżbietę Pokrzywniaków – int. od dzieci

18.00.  na 17 X g. 18.00. Za śp. Juliana w 20 r. śm. i zm. z rodziny Kolarzów, Sierszyńskich, Berezowskich, Lange i Franciszka Nowakowskiego

                                                 

PIĄTEK  9 X 2020

8.00.  na 18 X g. 10.00. Za śp. Krystiana Matyję w 1 r. śm.

17.45. Koronka do Bożego Miłosierdzia

18.00.  na 18 X g. 11.30. Za śp. Antoniego, Gertrudę, Gawrońskich, Walentego, Władysławę Szymańskich oraz z prośbą o zdrowie w rodzinie

18.00.  na 18 X g. 18.00.Z okazji 22 rocznicy ślubu – intencja dziękczynno- błagalna

 

SOBOTA   10 X 2020

8.00.  na 19 X g. 8.00. Za śp. Marcina, Katarzynę Kałek, Mariannę, Karola Rabura, Jana Grygla i zm. z rodziny

18.00.  na 19 X g. 18.00. Za zmarłych z rodziny Kalewskich, Jankowskich i Glinickich

18.00.  na 20 X g. 8.00. Za śp. Stefanię, Mariana Piechockich, Henryka Łącznego, Franciszka Łącznego,

                        Zuzannę Maćkowiak, Pelagię Markiewicz i zm. z rodziny Kaczor oraz z podziękowaniem

                        Za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą zdrowie dla matki i dziecka i całej rodziny

 

   28 NIEDZIELA ZWYKŁA 11 X 2020

8.00. Za Parafian

10.00. na 20 X g. 18.00. Za śp. Zofię w 2 r. śm. i Wacława Brzozowskich, zm. z rodz. Mroczków i Brzozowskich

11.30.  na 21 X g. 8.00. Za śp. Floriana Bocka w 15 r. śm. i zm. z rodziny

18.00.  na 21 X g. 18.00. Msza św. zbiorowa za Zmarłych – w ich intencji w Domu Księży Emerytów w Poznaniu dodatkowo odprawionych zostanie  11 Mszy św.

  1. Za śp. Romana Dulata, Joannę, Franciszka Grygierów, zm. z rodziny Dulatów i Grygierów
  2. Za śp. Mikołaja Brzozowskiego w 1 r. śm. i zm. z rodziny
  3. Za śp. Piotra Guz – int. od cioci Janki
  4. Za śp. Krystynę Adamczak w 1 r. śm. i zm. z rodziny Adamczaków i Urbańskich
  5. Za śp. Mieczysławę Łukasik – int. od chrześniaka Bogdana z żoną i rodziną
  6. Za śp. Arkadiusza Pytla – int. od cioci Marysi
  7. Za śp. Teresę Szymańską z ok. imienin
  8. Za śp. Zofię Włodarczak – int. od Iwony i Jana Włodarczaków z dziećmi
  9. Za śp. Tomasza Kiełbasiewicza – int. od cioci Ewy z rodziną
  10. Za śp. Reginę Kaptur – int. od brata Bronisława
  11. Za śp. Mariannę Grzelczyk – int. od wnuczki Joanny z mężem
  12. Za śp. Bernarda Kasperskiego – int. od siostrzenicy Beaty z rodziną
  13. Za śp. Jerzego Kochanowicza oraz śp. Józefę i Teofila Grzeszyk i zm. z rodziny – int. od Tadeusza Grzeszczyka z rodziną
  14. Za śp. Zygmunta Kaczóra – int. od Doroty Lew - Pilarskiej z rodziną
  15. Za śp. Jarosława Wojciechowskiego – int. od rodziny Fiebichów i Kowalczyków
  16. Za śp. Rafała Polowińskiego – int. od brata Jacka
  17. Za śp. Andrzeja Humskiego – int. od bratowej Wandy z rodziną
  18. Za śp. Wojciecha Wolnego – int. od syna Wojciecha z rodziną i śp. Urszulę Wolną
  19. Za śp. Łukasza Ratajczaka – int. od siostry Michaliny z rodziną
  20. Za śp. Elżbietę Wlazłą – int. od szwagra Mieczysława z żoną oraz od rodziny

              Radziejewskich i Piskorskich

  1. Za śp. Stanisławę, Józefa Nowaków, Marie, Nikodema i Mieczysława Gidaszewskich,

             Helenę, Wacława Stern oraz zm. z rodziny Nowaków, Gidaszewskich i Stern

  1. Za śp. Bernarda Ostrowskiego – int. od brata Konrada z rodziną

                                                 

Borowo 8.45.  na 15 X g. 16.00. Za śp. Wandę, Władysława Wieczorków, Władysławę, Stanisława Woźniczka oraz za zmarłych z tych rodzin