|
Proboszcz

                                             INTENCJE  MSZALNE      3 – 9 VIII 2020

PONIEDZIAŁEK    3 VIII  2020

8.00. Za śp.Mariannę w r. śm., Staniaława, zmarłych z rodziny Swojaków, Marię, Ignacego i zmarłych z rodziny Sikorów

18.00. rez.

 

WTOREK   4 VIII 2020 św. Jana Marii Vianneya

8.00. Za śp.Władysławę w 18 r. śm., Władysława, Tadeusza, Teresę, Alfonsa Piepka oraz dusze w czyśćcu cierpiące

18.00. Za śp. Antoniego, Gertrudę Gawrońskich, Walentego, Władysławę Szymańskich a także z prośbą o zdrowie w rodzinie

 

ŚRODA   5 VIII 2020

8.00. rez.

17.45. Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

18.00.Za śp. Roberta Kwolek w 1 r. śm. i Stefana Dembskiego w 3 r. śm.

 

CZWARTEK   6 VIII 2020 Święto Przemienienia Pańskiego

8.00. Za śp. Stanisława w 31 r. śm., Monikę, Romana Janiszewskich, siostrę Rafałę Włodarczak, zmarłych z rodziny Janiszewskich, Włodarczaków, Rybaków, Sobalaków, Malaków i Tomczaków, Kacpra Urbańskiego, Elżbietę Olejniczak, Władysławę Kędziora i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

17.00. Adoracja Najświętszego sakramentu w intencji powołań

18.00. Za śp. Irenę, Edwarda Dąbrowskich, Stefana Brzeziewskiego

                                                 

PIĄTEK   7 VIII 2020 bł. Edmunda Bojanowskiego

8.00. W intencji chorych, starszych i cierpiących

14.30. Sakrament Małżeństwa : Violetta i Adam

17.45. Koronka do Bożego Miłosierdzia

18.00. W intencji Moniki i Marcina z ok. 5 r. ślubu z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa oraz o radość życia wiecznego dla zmarłych z rodziny Kochanka, Szczepaniaków, Korbików i Chraplaków

 

SOBOTA   8 VIII 2020 św. Dominika

8.00.Za śp. Zdzisława Antoniaka w 14 r. śm.

13.00. W intencji Eugenii z okazji 90 rocznicy urodzin z podziękowaniem Panu Bogu za dar życia i wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, potrzebne zdrowie, opiekę Matki Bożej i św. Józefa nad rodziną oraz o radość życia wiecznego dla zmarłych z rodziny

18.00. Za śp. Stanisławę, Jana Duszyńskich, Mariannę, Władysława Duszyńskich, Pelagię Nowak o radość życia wiecznego

 

   19 NIEDZIELA ZWYKŁA 9 VIII 2020

8.00. Za Parafian

10.00. Za śp. Eugeniusza Bręczewskiego w 37 r. śm. i zmarłych z rodziny, Jana, Jadwigę Gelert oraz zmarłych z rodziny Płócieniaków

11.15. W intencji Hanny i Pawła z okazji 25 rocznicy ślubu z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, potrzebne zdrowie, opiekę Matki Bożej i św. Józefa oraz o radość życia wiecznego dla zmarłych z rodziny

112.15. W intencji Gabryieli, Jakuba, Mikołaja i Witolda z okazji Pierwszej Komunii św.

18.00. Msza św. zbiorowa za Zmarłych – w ich intencji w Domu Księży Emerytów w Poznaniu dodatkowo odprawionych zostanie  11 Mszy św.

  1. Za śp. Annę, Józefa, Marię, Telesfora i zmarłych z rodziny
  2. Za śp. Włodzimierza Tylińskiego – int. od szwagierki Bogumiły z rodziną, od szwagra Michała z żoną oraz od szwagra Tadeusza z żoną
  3. Za zmarłych z rodziny Kaczorów
  4. Za śp. Cecylię Wieczorek – int. od wnuczki Magdy z z rodziną
  5. Za śp. Leonardę Nowicką – int. Leszka Stachowiaka z rodziną
  6. Za śp. Pawła Bąk – int. od Kurzawów z rodziną
  7. Za śp. Józefę, Leszka Włodarczaków, Jacka Urbana, Irenę, Rafała i zm. z rodziny Kałków i Włodarczaków
  8. Za śp. Waldemara Teskę w 3 r. śm. oraz zm. z rodziny Tesków, Koczanków i Fogtów
  9. Za śp. Teresę Ratajczak – int. od rodziny Teska i Kochanek z ul. Przytorze
  10. Za śp. Zdzisława w 14 śm., Annę, Sylwestra Antoniaków, zmarłych z rodziny Antoniaków i Fryderów
  11. Za śp.  Mieczysławę Łukasik – int. od wnuczki Eweliny z rodziną
  12. Za śp. Arkadiusza Pytel – int. od sąsiadów z ul. Rynek i Długiej
  13. Za śp. Aurelię Plucińską w 10 r. śm., zmarłych rodziców Martę, Antoniego Plucińskich, zmarłych z rodziny, zmarłą teściowa Pelagię oraz Stanisława i Stanisława Pieczyńskich
  14. Za śp.  Helenę Terzyk – int. od sąsiadów
  15. Za śp. Franciszka Raszewskiego – int. od mieszkańców bloku ul. Borówko Stare 4
  16. Za śp. Marcelego Moszaka – int. od córki Lidki z rodziną
  17. Za śp. Romana Słabolepszego – int od sióstr Ireny i Marii, brata Joachima oraz od Wolińskich z Kaźmierza i Brdaków ze Śremu i Trybusiów ze Śremu
  18. Za śp. Stanisławę Frankiewicz – int. od wnuczki Hani z rodziną
  19. Za śp. Ryszarda Wieczorka – int. od córki Katarzyny z mężem i córką
  20. Za śp. – int. od Czesławę Piotrowską – int. od wnuczek Karoliny i Izabeli
  21. Za śp. Jana Jarzębowskiego w 29 r. śm. i Eleonorę Jarzębowska w 14 r. śm. oraz zmarłych z rodziny Jarzębowskich i Przybylskich

                                                 

Borowo 8.45. Za śp. Jana Nyczaka, Eleonorę, Jana, Zenona Kostantów, Cecylię, Stanisława Dziwaków