ul. Kościelna 1,
64-020 Czempiń

+48 (61) 28 26 573

INTENCJE  MSZALNE  5 – 11 III 2018

PONIEDZIAŁEK  5 III 2018 Nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. o godz. 9.00. i 18.00.

9.00. Za śp. Feliksa, Agnieszkę Pawłowskich, Katarzynę Wojciechowską i zmarłych z rodziny

18.00. Za śp. Wiktorię Paniączyk w 10 r. śm.

18.00. Za śp. Joannę, Stanisława Adamczak, zmarłych z rodziny Adamczaków, Mieszałów, Kolumbów i Napierałów

 

WTOREK 6 III 2018 Nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. o godz.9.00. i 18.00.

9.00.

18.00. Za śp. Łucję Bajer – int. od Doroty i Przemysława Bajer z dziećmi

18.00. Z okazji rocznicy ślubu z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa nad rodziną oraz za wszystkich zmarłych z rodziny i w intencji Daniela z okazji 17 rocznicy urodzin z prośbą o Dary Ducha Świętego i opiekę Anioła Stróża

 

ŚRODA 7 III 2018

8.00.

17.45. Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

18.00. Za śp. Pelagię, Tomasza Buchert, Kazimierę Marciniak, Adama Okrajek oraz Kazimierza, Bolesławę, Zdzisława Wendzińskich

18.00. Za śp. Kazimierę, Kazimierza Ratajczaków oraz zmarłych z rodziny Ratajczaków i Łukowiaków

 

CZWARTEK 8 III 2018

8.00.

18.00. Za śp. Kazimierza w 20 r. śm., Krystynę Marciniak oraz zmarłych z rodziny Marciniaków, Dudów i Kostrzewskich

18.00. rez.

 

PIĄTEK 9 III 2018

8.00.

9.00.Msza św. na zakończenie rekolekcji szkolnych kl. VII, II, III

10.30.Msza św. na zakończenie rekolekcji szkolnych kl. IV, V, VI

11.30.Msza św. na zakończenie rekolekcji szkolnych kl. I, II, III

17.45. Koronka do Bożego Miłosierdzia

18.00. Za śp. Alfonsa Piepkę w 1 r. śm., Franciszkę Rosadzińka z ok. imienin i dusze w czyśćcu cierpiące

18.00. Za śp. Tadeusza w rocznicę śmierci i Czesławę Koniecznych, Franciszkę, Romana Tomiaków, zmarłych z rodziny Koniecznych i Tomiaków

 

SOBOTA 10 III 2018

8.00. Za śp. Stefana Prałata, Jakuba, Mariannę, Stanisława Bugajewskich, Stanisława, Franciszkę Prałat, Magdalenę Polubińską, Stanisława Zabłockiego, Stanisława Owsiannego oraz zmarłych z rodziny

18.00. Za śp. Danutę Kielich – int. od męża Adama oraz za śp. Feliksa Pawlickiego, zmarłych z rodziny Pawlickich i Grygierów

18.00. Za śp. Emilię Galas w 6 r. śm., zmarłych z rodziny Galasów i Fryderów

 

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  11 III 2018

8.00. Za zmarłych Rodziców śp. Kazimierę, Władysława Bręczewskich, Zofię, Franciszka Sania

10.00. Za śp. Helenę, Jana Jankowiak, Krystynę, Eugeniusza Bernaczyk, Pelagię, Józefa Śmigaj

10.00. Za śp. Stanisława , Irenę, Antoniego Barłożyk – int. od siostrzenicy Wioletty z rodziną

11.30. Za śp. Mieczysława Jankowskiego, zmarłych z rodziny Wlazłych, Wójkiewiczów i Ustasiaków

11.30. O radość życia wiecznego dla zmarłych śp. Heleny i Jerzego Gurtler, śp. Anieli i Józefa Heigelmann oraz zmarłych z tych rodzin

15.45. Msza św. zbiorowa za Zmarłych – w ich intencji w Domu Księży Emerytów w Poznaniu dodatkowo odprawionych zostanie 10 Mszy św.

  1. 1. Za śp. Władysława Idziaka – int. od rodziny Gruszczyńskich
  2. 2. Za śp. Henryka Łącznego w 4 r. śm., zm. z rodziny Łącznych, Piechockich i Kaczorów
  3. 3. Za śp. Marię Jędroszkowiak – int. od Barbary i Henryka Tomczyków
  4. 4. Za śp. Ryszarda Dałkowskiego – int. od rodziny Borowiaków z Nowego Gołębina
  5. 5. Za śp. Jadwigę Matysiak – int. od siostry z mężem i synem
  6. 6. Za śp.  Danutę Kielich – int. od mieszkańców ul. Wiatrakowej
  7. 7. Za śp. Kazimierza Górkowskiego z ok. imienin oraz Romana Wopińskiego i zm.z rodziny
  8. 8. Za śp. Stanisława Barłożyka  – int. od bratanka Grzegorza
  9. 9. Za śp. Stefanię Jackowską – int. od chrześniaka Tadeusza
  10. 10. Za śp. Zygmunta w 16 r. śm. i Teodora Musiał, Marię, Ludwika, Jana Iwańskich, Michała, Leszka Leśniaków
  11. 11. Za śp. Rafała Jankowskiego  – int. od chrześniaczki Blanki
  12. 12. Za śp. Stefana Gronek – int. od syna Tadeusza
  13. 13. Za śp. Zofię Adamską – int. od wnuczek z rodzinami
  14. 14. Za śp. Barbarę Deszcz – int. od chrześniaka Adama z rodziną
  15. 15. Za śp. Danutę Hermann – int. od córki Haliny
  16. 16. Za śp. Eugeniusza Andrzejewskiego – int. od rodziców
  17. 17. Za śp. Helenę w 1 r. śm. i Franciszka Wojciechowskich oraz zm. z rodziny
  18. 18. Za śp. Stanisława Furowicza – int. od najbliższych sąsiadów
  19. 19. Za śp. Stefana Zapłata – int. od syna Bartosza z żoną i dziećmi
  20. 20. Za śp. Martę Sałyga – int. od sąsiadów z ul. Poznańskie Przedmieście i ul. Czereśniowej

Borowo 8.45. Za śp. Jana Kruszonę w 14 r. śm. oraz zmarłych z rodziny Kruszonów i Duszyńskich