ul. Kościelna 1,
64-020 Czempiń

+48 (61) 28 26 573

                                         Kolęda 2019

księża i ministranci przyjadą własnymi samochodami, w razie potrzeby poprosimy o pojazd

2 I 2019 środa od godz. 15.30.

  1. Borowo 64 od parteru oraz 70 i 71 ks. F
  2. Borowo 64 od parteru oraz 68 i 69 ks. Cz

3 I 2019 czwartek od godz. 15.30

  1. Borowo 65 – 14 ks. F
  2. Borowo 65a,65b,66,67 ks.A
  3. Borowo 21-27 ks.Cz

5 I 2019 sobota od godz. 9.00.

  1. Borowo od 48 i 48a, następnie od 30 do 53a ks. F.
  2. Borowo od 13a do 54 ks. A

 

6 I 2019 Niedziela od godz. 14.00.

  1. Kasztanowa 3 i ul. Kasztanowa 4/od 18-1/ ks. F
  2. Parkowa i ul. Kasztanowa 2/od 18-1/ ks.A

7 I 2019 poniedziałek od godz. 15.30.

  1. Nowe Tarnowo od ul. Tarnowskiej i ul. Sadowa ks.Cz
  2. Kasztanowa 6/od 24-1/ks.A

8 I 2018 2torek od godz. 15.30.

  1. Tarnowo Stare/od Iłówca/ i dalej ul Poznańskie Przedmieście od 14 do 47 ks.F
  2. Poznańskie Przedmieście od 33 do 1 ks.A

9 I 2019 środa od godz. 15.30.

1.ul.Polna numery parzyste w kierunku ul.Poznańskie Przed.ks. F

2.ul. Polna numery nieparzyste w kierunku ul.Poznńskie Przed. ks.A

  1. ul.Podgórna od ul. Poznańskie Przedmieście i dalej ul. Kręta do ul.Poznańskie Przedmieście ks.Cz

10 I 2019 czwartek od godz. 15.30

  1. Chopina od ul. Śremskiej do nr 13 ks. F
  2. Prusa i Stare Tarnowo za ul. Polną ks.A

11 I 2019 piątek od godz. 15.30

  1. Śremska od 1 do 37 ks.F
  2. Zielony Rynek od 17 do 1 ks.A

12 I 2019 sobota od godz. 9.00.

  1. Iłówiec Wielki ks.Cz
  2. Iłówiec Wielki ks.A

13 I 2019 Niedziela od godz. 14.00.

  1. Słowackiego od ul. Polnej ks.A

14 I 2019 poniedziałek od godz.15.30.

  1. Mickiewicza numery nieparzyste od ul.Polnej ks.A
  2. Mickiewicza numery parzyste od ul.Polnej ks.Cz

15 I 2019 wtorek od godz. 15.30.

  1. Żeromskiego od ul. Polnej ks. A

16 I 2019 środa od godz. 15.30.

  1. Gruszkowa numery nieparzyste od ul.Poznańskie Przed. ks.A
  2. Gruszkowa numery parzyste od ul.Poznańskie Przed.ks.Cz

17 I 2019 czwartek od godz.15.30.

  1. Konopnickiej od ul.Poznańskie Przedmieście ks.A

18 I 2019 piątek od godz. 15.30.

  1. Czereśniowa od 39 do 1 ka.A
  2. Śliwkowa od 1 do 23 ks. Cz

19 I 2019 sobota od godz. 9.00.

  1. Słonin od 1 do 18 ks.A
  2. Słonin od 52 do 42 ks. Cz

20 I Niedziela od godz. 14.00.

  1. Słonin od nr 19 do 32 ks.A
  2. Słonin od nowych domów do nr 41ks.F

21 I 2019 poniedziałek od godz. 15.30

  1. Wiśniowa od ul.Łąkowej ks. Cz
  2. Nowe domy na ul.Chłapowskiego, i następnie ul. Borówko Stare od 9 do 20 ks.F
  3. Borówko Stare 1/Przedszkole, i następnie Ul. Borówko Stare 4/od 1-18/ ks.A

22 I 2019 wtorek od godz. 15.30.

  1. Wybickiego numery parzyste od ul. Chłapowskiegoks.F
  2. Wybickiego numery nieparzyste od ul.Chłapowskiego ks.A

23 I 2019 środa od godz. 15.30.

  1. Kiełczewskiego od 1 do 30 ks. F
  2. Komorowicza od ul. Wybickiego i ul. Kiełczewskiego od 46 do 32 ks. A

24 I 2019 czwartek od godz. 15.30.

  1. Łąkowa od ul. Poznańskie Przedmieście ks.Cz
  2. Piotrkowice Wieś w stronę Jarogniewic ks.F
  3. Piotrkowice 12,10,41,40 ks.A

25 I 2019 piątek od godz. 15.30.

  1. Piotrkowice 9-1 ks. F
  2. Sokolnicza 14 -1 ks. A

26 I 2019 sobota od godz. 9.00.

  1. Słoneczna następnie Nowe Borówko wzdłuż drogi 29-22 oraz ul.Letnia ks.F
  2. Nowe Borówko ul.Jesienna, Wiosenna i Zimowa ks.A

27 I Niedziela od godz. 14.00.

  1. Nowe Borówko 5 oraz 16,17,19 i dalej od 1 do 14 ks.F
  2. Piechanin 6 -4 ks.A

28 I 2019 poniedziałek od godz. 15.30.

  1. Piechanin Wieś od drogi głównej w kierunku szkoły ks. A

29 I 2019 wtorek od godz. 15.30.

  1. Piechanin 2 i 3, ul.Bułgarska, dalej 1b i sąsiednie domy, następnie u. Brzozowa i Sosnowa ks. A
  2. Piechanin 7 – 17 ks.F

30 I 2019 środa od godz. 15.30.

  1. Piechanin 32 – 18 ks.F