ul. Kościelna 1,
64-020 Czempiń

+48 (61) 28 26 573

|
Krzysztof
Drodzy Parafianie,
 
Kolejne święta Wielkiej Nocy przyjdzie nam przeżyć w bardzo trudnym okresie. Z tego miejsca pragniemy poinformować, że w kościele obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa maseczką oraz dezynfekcja rąk na wejściu do kościoła. Na mocy obowiązujących obostrzeń w naszym kościele może przebywać maksymalnie 37 osób (nie wliczając w to tylko niezbędnej służby liturgicznej) z zachowaniem odstępu między wszystkimi osobami wynoszącym 2m. Bardzo prosimy z tego miejsca o przestrzeganie obowiązujących przepisów i dostosowanie się do panujących reguł.
 
Na zewnątrz kościoła, jeśli warunki na to pozwolą będą dostępne krzesła oraz ławki, gdzie również prosimy zachowywać reżim sanitarny.
 
Przypominamy, że cała uroczystość Triduum Paschalnego jest transmitowana bezpośrednio z naszego kościoła na stronie parafialnej w zakładce "Na żywo" (lub panel boczny).