ul. Kościelna 1,
64-020 Czempiń

+48 (61) 28 26 573

|
Krzysztof

Imieniny Księdza Proboszcza Andrzeja

Drogi Księże Andrzeju!

Jezus Chrystus, Najwyższy Kapłan postawił Ciebie na naszej drodze, abyś przykładem swojego życia prowadził do Niego WSZYSTKICH tych, których spotykasz w codziennym życiu, będących blisko Boga, ale też tych, którzy wątpią w Boże Miłosierdzie i tych, którzy odeszli od Boga. Dla Ciebie każdy człowiek jest DZIECKIEM BOŻYM, radosny i zadowolony z życia, smutny i pogubiony, szukający i wątpiący.

Ty ogarniasz nas, parafian nieustanną modlitwą, za co z całego serca Ci dziękujemy.

Wyrazem wdzięczności Bogu Miłosiernemu niech będą nasze życzenia imieninowe:

Panie, daj prosimy Naszemu księdzu Andrzejowi zdrowie, siłę i wytrwałość w służbie Tobie i ludziom. Spraw, aby dobro, którym nas otacza powracało do Niego w chwilach trudnych i niepewnych. Błogosław Mu w pracy duszpasterskiej, aby każdy dzień był przepełniony radością dostrzegania Ciebie Panie w drugim człowieku.

Matko Najświętsza, która wszystko rozumiesz, wstawiaj się za Księdzem Andrzejem u swego Syna, strzeż Go, idącego niestrudzenie ufnym krokiem do Twego jasnogórskiego tronu.

Święty Michale Archaniele, wspomożycielu we wszelkich przeciwnościach opiekuj się Księdzem Proboszczem Andrzejem!

W poniedziałek, 30 listopada o godz. 18.00 w naszej świątyni odprawiona zostanie Msza św. w intencji Drogiego Solenizanta. Czas jest trudny i kto nie może przybyć osobiście zachęcamy by połączył się za pośrednictwem transmisji online .

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.