ul. Kościelna 1,
64-020 Czempiń

+48 (61) 28 26 573

|
Krzysztof

Drodzy Parafianie!

W nawiązaniu do poprzedniego komunikatu w związku z zaostrzeniem obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa informujemy, że od dnia jutrzejszego obowiązuje limit osób, jakie mogą przebywać jednocześnie w kościele. Wszystkie miejsca siedzące są stosownie oznaczone, prosimy siadać tak, by informacje mieć przed sobą. Ilość miejsc w kościele spełniająca najwyższe rygory bezpieczeństwa z zachowaniem co najmniej 1.5m od każdej osoby to 130 miejsc siedzących.

Stosowne informacje co do zasad będą się również pojawiać w widocznych punktach kościoła w najbliższym czasie.

Przypominamy, że obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa maseczką, o czym też informują naklejki na ławkach!

Dbajmy o siebie nawzajem!

Prosimy o przekazanie informacji do jak najszerszego grona odbiorców!