ul. Kościelna 1,
64-020 Czempiń

+48 (61) 28 26 573

|
Krzysztof

"Żyć prawdziwie dla Chrystusa, to wielka rzecz"

św. Augustyn

Drogi Księże Filipie,

Po dwóch latach posługi duszpasterskiej w naszej parafii pragniemy Ci bardzo serdecznie podziękować za Twoją obecność wśród nas, za każdy uśmiech, radę a nade wszystko za SŁOWO, które w konkretny sposób do nas kierowałeś. Każdego dnia, krok po kroku mobilizowałeś nas do czynienia dobra, do modlitwy, do dzielnego zmagania się z trudnościami i DO ŻYCIA dla Chrystusa. prawdziwie dla Chrystusa.

Księże Filipie, żyj dla Niego i w Nim, a Matka Najświętsza, której się powierzyłeś niech czuwa nad Tobą i chroni od wszelkiego zła.

Szczęść Boże!

 

Wszystkich Parafian serdecznie zapraszamy do udziału we Mszy Świętej w intencji ks.Filipa, która odbędzie w niedzielę, 23 sierpnia o godzinie 10:00.

Jeśli nie możemy przybyć do kościoła, zachęcamy do udziału poprzez TRANSMISJĘ.