Krzysztof

Drodzy Księża!

Wielki Czwartek to dzień ustanowienia Eucharystii i Sakramentu Kapłaństwa. Z okazji tego święta, które przypada w szczególnym czasie pragniemy złożyć Wam, naszym duszpasterzom - księdzu Czesławowi, księdzu Andrzejowi, księdzu Filipowi oraz księdzu Ryszardowi życzenia płynące z głębi serca:

Radości i ciągłego zachwytu nad darem powołania;

Odkrywania wciąż na nowo tego wszystkiego, co nazywa się Służbą;

Błogosławieństwa Bożego na każdą chwilę Waszego kapłańskiego życia;

Łask za przyczyną Matki Najświętszej, której nieustannie zawierzacie siebie samych i nas parafian;

Opieki Świętego Michała Archanioła, abyście czerpali od Niego siłę i moc do pokonywania codziennych trudności;

Dziękując Wam, za codzienną modlitwę, za posługę w konfesjonale, za dobre słowo i wsparcie zapewniamy również o modlitwie i ufamy, że Zmartwychwstały Chrystus wysłucha wszystkie nasze prośby i błagania i sprawi, że będziemy mogli już wkrótce modlić się WSZYSCY RAZEM w naszej czempińskiej świątyni. Pozostajemy z wiarą, nadzieją i miłością.

Szczęść Boże!