ul. Kościelna 1,
64-020 Czempiń

+48 (61) 28 26 573

|
Krzysztof
Dnia 28.03 w serwisie YouTube została uruchomiona transmisja na żywo z naszego kościoła. Za pośrednictwem YouTube można oglądać Msze Św. i wszystkie nabożeństwa. Dostęp także poprzez zakładkę "Na żywo" umieszczonej po prawej stronie menu.

Wiemy, że transmisja na żywo z Naszego kościoła płata nam figle, za co chcemy serdecznie przeprosić. Decyzja o próbie transmisji na żywo podjęta została w ostatni weekend a cała realizacja wraz z połączeniem do sieci światłowodowej oraz zakupem odpowiedniego sprzętu trwała tydzień. Wszystko było załatwiane zdalnie, w związku z obecną sytuacją w naszym kraju. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, ponieważ nie jest to wina łącza internetowego a niestety serwis YouTube oraz serwery przez które przechodzi sygnał ograniczają swoje możliwości.

Proszę Nam wierzyć. Szanujemy wszystkie komentarze i wiadomości, chcemy by transmisja była jak najlepsza, dlatego w najbliższym czasie będziemy chcieli zmienić serwer transmisji.

Pamiętajmy, bądźmy wyrozumiali, zwłaszcza wobec księży, ponieważ cała inicjatywa została zrealizowana przez parafian i dla parafian