Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać Nowe Życie – życie w doświadczeniu bliskości samego Boga, te rekolekcje są skierowane właśnie do Ciebie!

W czasie tych 3 dni będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem w mocy Ducha Świętego.

Dla kogo?
Kurs ten jest przeznaczony dla wszystkich osób pełnoletnich, które pragną:
– poznać Boga żywego, działającego, realnego
– zbliżyć się do Jezusa, który uzdrawia, wyzwala i umacnia
– utwierdzić się w przekonaniu, że Bóg istnieje
– zmienić bieg swojego życia i nadać mu nowy tor
– pozwolić Bogu „dotknąć” swojego serca
– odkryć cel w życiu
– nauczyć się żyć w bliskości Boga
– wyzwolić się z nałogu, beznadziei i pustki

Co to oznacza w praktyce?
Kurs Nowe Życie to coś o wiele więcej niż rekolekcje – to intensywny czas trzech dni, podczas których:
– wysłuchasz inspirujące i bardzo praktyczne nauczania przepełnione świadectwami świeckich osób, które doświadczyły bliskości Boga
– zobaczysz wiele praktycznych, wizualnych przykładów, które uzmysłowią Ci najważniejsze prawdy życia duchowego
– będziesz miał możliwość podjąć konkretne decyzje duchowe, które pomogą Ci „zmienić bieg” Twojego życia
– będziesz mógł prosić o modlitwę za Ciebie w intencji przemiany Twojego życia
– będziesz mógł uzyskać odpowiedź na wiele nurtujących Cię pytań

Kurs Nowe Życie prowadzony jest przez kapłana z kilkunastoosobową grupą osób świeckich.

Koszt udziału: 50 zł (jeśli będzie problem, pomożemy)

Zgłoszenia pod poniższym linkiem:

albo bezpośrednio u ks. Filipa, tel. 791 675 318, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz w zakrystii.

Świadectwo uczestników:
Kurs Nowe Życie to był strzał w dziesiątkę. To było to czego właśnie wtedy potrzebowaliśmy. Między innymi dzięki wspaniałej ekipie prowadzącej ten kurs doświadczyliśmy na nim Bożej miłości, czułości, mądrości, opieki, pokoju, wolności. Z radością odrzuciliśmy grzech, lęk, smutek i oddaliśmy nasze życie w Boże ręce uznając Jezusa Panem naszego życia. Staramy się zapraszać Ducha Świętego do wszystkiego co robimy, co planujemy, o czym myślimy. Teraz wiemy, że Ojciec w Niebie nigdy, przenigdy nas nie opuści, nie porzuci bo jesteśmy Jego dziećmi i dziedzicami Jego Królestwa. Uczymy się patrzeć na drugiego człowieka oczami Boga bo wszyscy ludzie są Jego ukochanymi dziećmi. Chcemy aby Bóg był zawsze w centrum naszego życia a wtedy wszystkie inne aspekty codzienności znajdą się na swoim miejscu. Dzięki przeżytemu kursowi cieszymy się z obecności Pana w każdym dniu naszego życia. Dostaliśmy po prostu Nowe Życie, nową jakość życia.
Adam i Ewa